Legimi

0 zł: 30 dni nielimitowanego dostępu do e-booków i audiobooków w Legimi

420+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki


Wszystkie e-booki dostępne są w chmurze do odtworzenia na tablecie, smartfonie, komputerze i wybranych modelach e-czytników

W skrócie


Oferta

  • 0 zł za 30-dniowy nielimitowany dostęp do e-booków i audiobooków

Warunki


Groupon ważny do 09.10.2018 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów Legimi. 
Realizacja: należy pobrać aplikację Legimi na IOS lub Androida albo wejść na stronę www.legimi.pl/kod i dokonać rejestracji, podając kod grouponu. Niezbędnym warunkiem rejestracji jest podanie numeru karty kredytowej lub wypukłej karty debetowej. Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie, po 30 dniach opłata zgodna z cennikiem Legimi.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Legimi


Rosnące znaczenie elektroniki w dobie komputerów wcale nie musi oznaczać zmierzchu dobrej książki. Firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pasjonatów literatury i prezentuje w swojej ofercie ponad 25000 tytułów e-booków i audiobooków dostępnych bez limitu, odtwarzanych na rozmaitych urządzeniach: tabletach, smartfonach, komputerach i e-czytnikach. Korzystanie z e-booków i audiobooków jest o tyle wygodne, iż nie wymaga stałego połączenia z internetem.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.