zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem PIEKNIE. Dziś koniec.
Najlepsze z Groupon

Gabinety Stomatologiczne DENTUS

Startowa 1, Gdańsk

Wypełnienie ubytku z przeglądem, konsultacją i więcej za 99 zł w Gabinetach Stomatologicznych DENTUS w Gdańsku

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wypełnianie ubytków to podstawowy zabieg stomatologii zachowawczej, który pozwala na uzyskanie pięknego uśmiechu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
październik 25, 2021
Okropna obsluga, az strach robic tam zeby, dla nich pajent to podczlowiek im nie rowny ktory nie ma zadnych praw. Wole normalne gabinety gdzie nie traktuja cie z gory ale z usmiechem ze do nich przyszedles. Nie powtorze tej experiencjii nawet za darmo.
K
Karolina
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
lipiec 29, 2022
Przestrzegam! 89zl wyrzucone w błoto. "Zabieg" trwał 5 min, z czego 2 min to trzyma się fluor. Usługa z pominieciem miejsc gdzie był kamień, dosłownie! Na tych zębach gdzie jest kamień nie było nawet przykladane urzadzenie. Komentarz operatora, że resztę do trzeba umówić się na piaskowanie. Byłam na tym zabiegu 2 lata temu i wyglądało to zupełnie inaczej, właśnie ze sciągnięciem kamienia i czasem adekwatnym do usługi. Narciagactwo, szkoda wydawać pieniądze.
K
karina
5 Oceny4 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
kwiecień 1, 2022
Nie polecam Pani uszkodziła mi ząb przy zwykłym czyszczeniu pozatym sprzedawany zabieg nie jest kąpletny bo trzeba na miejscu dopłacić aby mieć piaskowanie.Wiec żadna to.promocja bo w każdym gabinecie za pełen pakiet czyszczenia zębów zapłacimy tyle samo albo i mniej
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 3 out of 5 stars
październik 29, 2021
Zabieg wykonany sprawnie i prawie bezboleśnie, ale nie polecam go osobom z retencja stała, Pani która wykonała zabieg, ściągnęła prawie cały klej z jednego zeba- co jak kazdy "poortodontyczny" pacjent wie, wiąże się z wizytą u ortodonty, czyli generowanie nowych kosztów. Lekarka wykonującą zabieg na moją uwagę, na zaistniałą sytuację odpowiedziała, że jeśli będę czuła dyskomfort mam wrócić to wymyśli coś. Ogólnie do polecenia, ale nie dla pacjentów z retencja.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 10, 2021
Usługa zgodna z oferta, miła i profesjonalna obsługa Godne polecenia
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie


Szczegóły:

  • w cenie:
    • konsultacja
    • przegląd
    • wypełnienie ubytku materiałem światłoutwardzalnym
    • ustalenie planu leczenia
  • wypełnianie 1-2 powierzchni zęba, czyli mały lub średni ubytek

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 20 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 19 przekazać jako prezent. Oferta skierowana tylko do nowych pacjentów. Przed zabiegiem należy pozbyć się kamienia i osadu nazębnego.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 58 769 37 48 lub 530 077 207. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Gabinety Stomatologiczne DENTUS

Gabinety Stomatologiczne DENTUS zostały nagrodzone Certyfikatem Jakości Przyjazna Przychodnia, który świadczy o wysokiej jakości oferowanych usług oraz o bezpieczeństwie leczenia stomatologicznego. Wysoko wykwalifikowany personel dba nie tylko o skuteczność terapii, lecz także o dobry kontakt z pacjentem. Wśród proponowanych usług są m.in.: ortodoncja, leczenie kanałowe, protetyka, chirurgia stomatologiczna i stomatologia estetyczna. Warto dodać, że w przypadku regularnych wizyt kontrolnych gabinet udziela gwarancji na wykonywane zabiegi.