Brak nowych powiadomień

Wyborne Smaki

Zakopiańska 117A, Kraków

Polska kuchnia: 21 zł za groupon wart 30 zł i więcej do wydania na całe menu w restauracji Wyborne Smaki (-30%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu m.in.: bigos, schabowy z ziemniakami i kapustą zasmażaną, placki po węgiersku z surówką, pierogi ruskie, naleśniki z serem i owocami

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: polska
  • skład oferty: groupony wartościowe na całe menu
  • link do menu dostępny tutaj

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wymiany grouponu na voucher podarunkowy.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wyborne Smaki

Specjalnością zlokalizowanej w Krakowie restauracji są tradycyjne dania kuchni polskiej. Wyborne Smaki są w stanie zaspokoić podniebienia swoich gości sycącymi i aromatycznymi potrawami. W menu znaleźć można np:. flaki, bigos, kurczaka w panierce z frytkami i surówką, grillowaną kiełbasę z cebulką, pierogi ruskie, z mięsem lub owocami, naleśniki z konfiturą owocową, bitą śmietaną i owocami. Lokal warto odwiedzać regularnie, gdyż każdego dnia serwowane jest inne danie dnia.