Brak nowych powiadomień

Wyborne Smaki

Polska kuchnia: 21 zł za groupon wart 30 zł i więcej do wydania na całe menu w restauracji Wyborne Smaki (-30%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -30%
Wybierz opcję
NoweZarezerwuj stolik teraz lub później

Wyróżniki

W menu m.in.: bigos, schabowy z ziemniakami i kapustą zasmażaną, placki po węgiersku z surówką, pierogi ruskie, naleśniki z serem i owocami

W skrócie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Szczegóły:

  • rodzaj kuchni: polska
  • skład oferty: groupony wartościowe na całe menu
  • link do menu dostępny tutaj

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wymiany grouponu na voucher podarunkowy.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wyborne Smaki

Specjalnością zlokalizowanej w Krakowie restauracji są tradycyjne dania kuchni polskiej. Wyborne Smaki są w stanie zaspokoić podniebienia swoich gości sycącymi i aromatycznymi potrawami. W menu znaleźć można np:. flaki, bigos, kurczaka w panierce z frytkami i surówką, grillowaną kiełbasę z cebulką, pierogi ruskie, z mięsem lub owocami, naleśniki z konfiturą owocową, bitą śmietaną i owocami. Lokal warto odwiedzać regularnie, gdyż każdego dnia serwowane jest inne danie dnia.

Wyborne Smaki

Restauracja, Polska
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.