Wół i Krowa

Wół i Krowa

Do -29%
80+ kupionych
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie
Wybierz 1 z 4 opcji

  • 39,99 zł zamiast 54 zł za 2 dowolne burgery z frytkami
  • 49,99 zł zamiast 70 zł za 2 dowolne burgery z frytkami oraz napój
  • 74,99 zł zamiast 105 zł za 3 dowolne burgery z frytkami oraz napój
  • 99,99 zł zamiast 140 zł za 4 dowolne burgery z frytkami oraz napój

Przykładowe pozycje z menu:

  • Piekło w gębie: 200 g wołowiny, ser mimolette, bekon, jalapeño, rukola, cebula czerwona, pomidor, sos meksykański, majonez, keczup
  • Hawajskie bikini: 200 g wołowiny, ser mimolette, ananas, czerwona cebula, pomidor, roszponka, majonez, sos BBQ
  • Rozkosz Francuza: 200 g wołowiny, ser lazur, żurawina, roszponka, cebula, sałata, majonez

Napoje do wyboru (0,2 l):

  • woda
  • soki
  • markowe napoje gazowane

Warunki


Groupon ważny do 31.01.2017 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dostępna wyłącznie w lokalu oraz z wyłączeniem burgera Gruby Dżo. Groupon nie łączy się z innymi promocjami w lokalu.  Oferta nie obejmuje napojów: sok wyciskany oraz redbull.
Dodatkowe informacje: należy przynieść ze sobą wydrukowany groupon. Opakowanie dodatkowo płatne 1 szt./2,50 zł. Godziny otwarcia: od 7 do 1.30. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 731 000 230. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Osoby bez rezerwacji nie zostaną obsłużone przez obsługę.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wół i Krowa


Według opinii gazety „Logo” Wół i Krowa jest jedną z dziesięciu najlepszych burgerowni w Polsce. Specjalnością położonego na Starym Mieście lokalu są burgery w rozmaitych odsłonach.

W menu apetycznie prezentuje się np. Hawajskie Bikini z wołowiną, serem, ananasem, czerwoną cebulą, pomidorem, roszponką, majonezem i sosem BBQ czy Złoty Krążek z wołowiną, serem, bekonem, cebulowymi krążkami, pomidorem, sałatą, sosem BBQ, majonezem i keczupem. Ciekawą propozycją są również zupy, dania na bazie wołowiny oraz słodkie desery.

To urokliwe miejsce zostało zauważone również przez „Gazetę Wyborczą” i „Głos Szczeciński”. Warto dodać, że restauracja jest przyjazna rodzinom z dziećmi – specjalnie dla najmłodszych przygotowano naczynia z wzorkiem w łaty.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.