Zwiedzanie Winnicy Zbrodzice dla 2 osób i więcej (69,99 zł) z noclegiem (139,99 zł) i inne opcje (do -50%)

Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Oferta niedługo się kończy!
Do -50%

Komentarze

8 Opinii

IL

Iwona L. · 1 reviews
· Redeemed 18 września 2017
Miłe i spokojne miejsce na wypoczynek

W skrócie


Wybierz 1 z 4 opcji

Zwiedzanie Winnicy Zbrodzice z degustacją win

  • 69,99 zł zamiast 140 zł za zwiedzanie dla 2 osób
  • 139,99 zł zamiast 280 zł za zwiedzanie + nocleg dla 2 osób,
  • 159,99 zł zamiast 320 zł za zwiedzanie + nocleg ze śniadaniem dla 2 osób,
  • 199,99 zł zamiast 380 zł za zwiedzanie + nocleg ze śniadaniem dla 2 osób oraz 1 dziecka,

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientów winnicy.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Doba hotelowa w godz. 14-12. Możliwa dostawka w cenie 50 zł. Brak możliwości pobytu ze zwierzętami. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 509 741 220 oraz mailowa handlowy@winnica-zbrodzice.pl. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Winnica Zbrodzice


Ponoć butelka wina potrafi przemienić obcych sobie ludzi w przyjaciół, dlatego sztuka jej tworzenia może okazać się dobroczynnym w skutki przedsięwzięciem. Tak było w przypadku Jacka Tarkowskiego, którego hobby w 2004 roku zaowocowało stworzeniem zlokalizowanej obok Buska Zdroju winnicy otwartej dla zwiedzających 6 lat później. Równocześnie z winnicą powstawał Wine House Nobile, dzięki czemu komercyjna sprzedaż markowego wina Herbowe została uzupełniona o możliwość noclegu w apartamencie Regent lub Solaris w okresie od maja do października. Zatrzymują się w nich, warto wziąć udział w zajęciach prowadzonych przez wybitnych polskich sommelierów. Ci, którzy będą chcieli dalej zgłębiać winne tajemnice, Winnica Zbrodzice we współpracy z operatorem turystycznym Travelon Poland oferuje wyprawy do europejskich i światowych winnic (m.in. do Toskanii), uzupełniając degustację o aspekty kulinarne i kulturalne.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.