Winkler&Uram

1 Piwna, Łódź

Depilacja laserowa małej lub średniej partii ciała w Winkler&Uram

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: ZABAWA20. Ważny do 1.6.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Specjalistyczny zabieg, który ma na celu usunięcie owłosienia z wybranej partii twarzy oraz ciała

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • nazwa lasera: Xlase Plus włoskiej firmy Biotec
  • rok produkcji: 2021
  • rekomendowana liczba zabiegów: 5
  • czas trwania zabiegu: od 10 do 40 minut (w zależności od wybranej partii ciała)

Partie ciała do wyboru:

  • małe partie: wąsik, baki, dłonie, stopy (palce), sutki, linia brzucha, uszy.
  • średnie partie: broda, bikini średnie, bikini głębokie, kark, pachy, policzki, pośladki, szpara pośladkowa, szyja.

Podczas zabiegu wiązka lasera trafia bezpośrednio do komórek odżywczych mieszka włosowego i dlatego jest w stanie zniszczyć go szybko, blokując tym samym wzrost nowych włosów. Aby osiągnąć optymalny efekt, potrzeba kilku zabiegów, ponieważ laser działa tylko na włoski w fazie wzrostu.

Warunki

Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: małe, średnie. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 694 408 779. Brak odwołania na czas lub niestawienie się na wizytę nie upoważniają do przełożenia wizyty. Oferta dotyczy depilacji kobiecej. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 3. Groupon ważny tylko dla zakupionej opcji. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Winkler&Uram

Położony nieopodal Manufaktury salon, oferuje swoim gpściom profesjonalne zabiegi laserowe i kosmetyczne. W Winkler&Uram zdecydować się można m.in. na depilację laserową, zabieg fotoodmładzania, peelingu węglowego, laserowego usuwania tatuażu. Uzupełnieniem oferty gabinetu jest masaż lifringujący na twarz, szyję i dekolt.