Brak nowych powiadomień

wiatrakowiec.eu

Lot zapoznawczy wiatrakowcem od 269,99 zł z firmą wiatrakowiec.eu (do -31%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -30%
Wybierz opcję

Wyróżniki

W ofercie 3 trasy przelotu do wyboru: „Koleczkowo-Bieszkowice” (15 km), „Od Mola do Mola” (40 km), „Jezioro Chmielno” (80 km)

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 2 opcji

Lot zapoznawczy wiatrakowcem:

  • 389,99 zł zamiast 560 zł za lot na trasie: „Małe Trójmiasto” (40 km),
  • 449,99 zł zamiast 650 zł za lot na trasie: „Jezioro Chmielno” (80 km).

Wiatrakowiec to statek powietrzny, który wyglądem przypomina śmigłowiec z tą różnicą, że do startu potrzebuje krótkiego rozbiegu. Jest to maszyna odporna na turbulencje dzięki czemu loty widokowe są bardziej komfortowe. Za sterami wiatrakowca usiądzie licencjonowany pilot, który przed lotem przeprowadzi przeszkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz komunikacji z pilotem. Wiatrakowiec ‘‘Ela Cougar 07’’, dzięki swojej unikatowej konstrukcji umożliwia w trakcie lotu nieskrepowane podziwianie widoków, a obraz ziemi widziany z lotu ptaka to rzecz warta zapamiętania i utrwalenia.

Lot widokowy - dostępne trasy przelotu:

Koleczkowo-Bieszkowice:


Małe Trójmiasto:


Chmielno:


Dane techniczne:

  • prędkość maks: 170 km/h,
  • pułap: 4000 m,
  • wznoszenie: 5 m/s,
  • silnik: Rotax 100 KM

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. W dniach 23.07.-19.08. brak możliwości realizowania usługi.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Loty odbywają się od 15 marca do końca listopada. Później następuje przerwa zimowa. Należy odpowiednio wcześniej dokonać rezerwacji. Minimalny wiek uczestnika:12 lat (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda lub obecność opiekuna prawnego). Maksymalna waga pasażera: 110 kg. Zakaz uczestnictwa pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Lot ma charakter zapoznawczy i poprzedzony jest przygotowaniem do lotu i przeszkoleniem z zasad bezpieczeństwa oraz komunikacji z pilotem. Pasażer otrzymuje słuchawki lotnicze, które umożliwiają komunikację z pilotem. Podczas lotu prowadzona jest dokumentacja lotu w formacie Full HD, który jest dodatkowo płatny 60 zł. Sugeruje się zabranie ciepłego stroju (typu: ciepła bluza, długie spodnie, pełne buty).Osoby towarzyszące mogą obserwować lot z bezpiecznej odległości przed
płytą lądowiska. W razie trudności z dotarciem na miejsce wylotu zaleca się kontakt z organizatorem, który może zabrać uczestnika z Gdyni. Przed skorzystaniem z atrakcji należy zapoznać się z regulaminem dostępnym u organizatora oraz na stronie wiatrakowiec.eu. Wizyta na terenie lotniska w Kielnie tylko po wcześniejszym uzgodnieniu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj w ciągu 14 dni pod nr tel. 502 475 913 lub 694 022 661
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

wiatrakowiec.eu

Lot wiatrakowcem – oryginalna przygoda w powietrzu, z której warto skorzystać. Jeśli nie ma się pomysłu na nietuzinkowy prezent dla bliskiej osoby, oferta firmy wiatrakowiec.eu może być dobrym rozwiązaniem. Wiatrakowiec to statek powietrzny, który wyglądem przypomina śmigłowiec z tą różnicą, że do startu potrzebuje krótkiego rozbiegu. Jest to maszyna odporna na turbulencje. Za sterami wiatrakowca siada licencjonowany pilot, który przed lotem przeprowadza szkolenie z zasad bezpieczeństwa oraz komunikacji z pilotem (ok. 20 min). Wiatrakowiec „Ela Cougar 07”, dzięki swojej unikatowej konstrukcji umożliwia w trakcie lotu nieskrępowane podziwianie widoków, a obraz ziemi widziany z lotu ptaka to rzecz warta zapamiętania i utrwalenia.

Więcej informacji na Facebooku.

wiatrakowiec.eu

Sport i rekreacja, Paralotniarstwo
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.