Wybielanie zębów akceleratorem halogenowym od 199 zł w White & Beauty w Poznaniu, Szczecinie i Toruniu

White & Beauty Szczecin

170+ kupionych
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


100% Verified Reviews
All reviews are from people who have redeemed deals with this merchant.

K

Katarzyna ·
· Reviewed 29 maja 2017
Wszystko super. Efekt wybielenia jest, mila obsluga, profesjonalne podejscie. Polecam !

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

  • 199 zł za wybielanie zębów akceleratorem halogenowym dla 1 osoby,
  • 299 zł za wybielanie zębów akceleratorem halogenowym dla 2 osób,
  • 399 zł za wybielanie zębów akceleratorem halogenowym dla 3 osób.

Specjalna formuła preparatu powoduje błyskawiczne utlenienie przebarwień powstałych w ciągu kilku lat. W efekcie dochodzi do rozjaśnienia zębów nawet o 14 tonów w ciągu jednej wizyty. Sam zabieg jest całkowicie bezbolesny nawet dla osób z dużą nadwrażliwością zębów. Dzięki innowacyjnej formule żelu (który nie zawiera nadtlenku wodoru) zabieg jest w pełni bezpieczny dla szkliwa.

Przeciwwskazania: wiek poniżej 18 lat, ciąża, karmienie piersią, duże uszkodzenia szkliwa, parodontoza (której towarzyszy zapalenie dziąseł lub ich zły stan), aparat ortodontyczny, niedawno przebyty stomatologiczny zabieg chirurgiczny, choroby zębów lub odsłonięte korzenie, ubytki, choroby dziąseł, nowotwór skóry, sztuczne zęby, korony, licówki, mosty, nadciśnienie i/lub kołatanie przedsionków serca.

White&Beauty posiada również placówki w innych miastach Polski. Poniżej wybrane oferty ze:

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. 
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Po zabiegu zalecany jest zabieg remineralizacji, aby zabezpieczyć zęby dodatkową warstwą szkliwa. Zabieg dostępny jest w naszym salonie, o szczegóły zapytaj pracownika.
Konieczna rezerwacja tel. 539 829 760. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Jeśli zakupiłeś groupon, niezwłocznie zadzwoń i zarezerwuj termin, by nie zapomnieć o promocji.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

White & Beauty


White & Beauty to największa w Polsce sieć gabinetów specjalizujących się w wybielaniu zębów. Dzięki doświadczeniu zdobytemu zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym, usługi świadczone są na wysokim poziomie. Potwierdzić może to wiele wyróżnień zdobytych przez firmę, w tym znak Gwarancji 100% Satysfakcji oraz ponad 20000 zadowolonych klientów, którzy skorzystali z usług White & Beauty w ostatnich latach.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.