zamknij
Do 25% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem LOCAL25. Dziś koniec.

White & Beauty

ul. Nawrot 18/20, Łódź

Laserowe wybielanie zębów od 129 zł w White & Beauty

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 50zł
Promo Code LOCAL25. Ends 25.9.
Użyj kodu

Wyróżniki

Zabieg pozwalający rozjaśnić zęby o kilkanaście tonów w ciągu jednej wizyty

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
S
Sylwia
3 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 13, 2022
Wszystko ok polecam, profesjonalnie, bardzo polecam
B
Barbara
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 9, 2021
Miejsce godne polecenia
A
Adrian
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 9, 2021
Polecam serdecznie. Satysfakcjonujący efekt oraz przesympatyczna obsługa. Wrócę na pewno :)
E
Ewelina
3 Oceny3 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
czerwiec 4, 2021
Super atmosfera i bardzo miła pani ) Efekt wow )) Dziękuję. Polecam
J
Justyna
2 Oceny2 opinie
Rating of 2 out of 5 stars
maj 11, 2021
Efekt wybielania zębów zadawalający - stały się bielsze o 3 odcienie. Niestety, nie mogę wystawić pozytywnej oceny ponieważ zabieg spowodował bolesne poparzenia dziąseł. Zabieg nie jest przeprowadzany w sposób bezpieczny i nakładanie preparatu ochronnego na dziąsła nie jest wliczone w cenę.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • specjalista wykonujący zabieg: kosmetolog lub higienistka
  • czas trwania zabiegu: do 45 min
  • liczba zabiegów, po których efekt jest widoczny: 1
  • liczba zalecanych zabiegów: 1 (zabieg należy powtarzać co 3-4 miesiące)
  • konsultacja w cenie: tak

Dzięki rewolucyjnej formule preparatów do wybielania oraz nowoczesnym urządzeniom wybielanie zębów w White & Beauty daje natychmiastowe efekty. Żel nakładany jest na zęby, a następnie poddawany działaniu niebieskich promieni o długości fal 450-480 nm przez 15 minut – proces ten powtarza się 3 razy podczas jednej wizyty.

Specjalna formuła preparatu powoduje błyskawiczne utlenienie przebarwień powstałych w ciągu kilku lat. W niektórych przypadkach zęby wybielą się nawet o 14 odcieni. Jeszcze lepsze efekty można uzyskać, korzystając z dodatkowych zabiegów inną lampą (informacje dostępne w salonie). Dzięki innowacyjnej formule żelu (niezawierającego nadtlenku wodoru) zabieg jest bezpieczny dla szkliwa. Efekt wybielania utrzymuje się od 6 do 18 miesięcy.

Zabieg szczególnie polecany jest osobom palącym papierosy oraz pijącym dużo kawy, herbaty, wina i napojów gazowanych. Podczas zabiegu personel dokładnie tłumaczy, jak dbać o zęby, żeby jak najdłużej cieszyć się białym uśmiechem, nie rezygnując z dotychczasowego trybu życia.

Przeciwwskazania: wiek poniżej 18 lat, ciąża, karmienie piersią, duże uszkodzenia szkliwa, parodontoza, której towarzyszy zapalenie dziąseł lub zły stan dziąseł, aparat ortodontyczny, niedawno przebyty stomatologiczny zabieg chirurgiczny, choroby zębów lub odsłonięte korzenie, ubytki, choroby dziąseł, nowotwór skóry, sztuczne zęby, korony, licówki, mosty, nadciśnienie i/lub kołatanie przedsionków serca.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 578 274 099. Zabieg wybielania zębów wykonuje się po 14 dniach od daty wykonania oczyszczania (skalingu i piaskowania). 20% rabatu na preparaty podtrzymujące efekt zabiegu. Możliwość wybielania akceleratorem halogenowym za dopłatą. Po zabiegu zalecany jest zabieg remineralizacji, aby zabezpieczyć zęby dodatkową warstwą szkliwa. Zabieg dostępny jest w salonie, o szczegóły należy zapytać pracownika. W salonie istnieje możliwość skorzystania z lampy Premium za dopłatą (szczegóły u konsultanta). Możliwa płatność kartą w salonie. O szczegóły należy zapytać w salonie. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

White & Beauty

White & Beauty to największa w Polsce sieć gabinetów specjalizujących się w wybielaniu zębów. Dzięki doświadczeniu zdobytemu zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym, usługi świadczone są na wysokim poziomie. Potwierdzić może to wiele wyróżnień zdobytych przez firmę, w tym znak Gwarancji 100% Satysfakcji oraz 100 000 zadowolonych klientów, którzy skorzystali z usług White & Beauty od początku działalności firmy.