zamknij
Do 20% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem DUO20. Dziś koniec.

ul. Kornela Makuszyńskiego, nr 2A, Szczecin

Wybielanie zębów akceleratorem halogenowym i remineralizacja od 449 zł i więcej w White & Beauty 

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wybielanie zębów akceleratorem halogenowym z remineralizacją szkliwa to prosty sposób na uzyskanie pięknego i zdrowego uśmiechu

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
J
Jagoda
1 Oceny1 reviews
listopad 25, 2021
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Serdecznie polecam
G
Guest
2 Oceny2 reviews
czerwiec 14, 2021
Rewelacyjny Groupon. Pani w salonie miła i profesjonalna. Widać, że zna się na tym co robi i tlumaczy wszystko krok po kroku. Jestem bardzo zadowolona! Polecam!
N
Norbert
1 Oceny1 reviews
marzec 5, 2021
Świetna atmosfera, Pani Karolina bardzo profesjonalna i miła. Efekt widoczny i brak u mnie jakiejkolwiek nadwrażliwości po zabiegu. Szczerze polecam!
E
Emil
1 Oceny1 reviews
sierpień 28, 2020
Miła obsługa, efekt wybielania również zadawalający. Polecam!
G
Guest
1 Oceny1 reviews
grudzień 2, 2021
Bardzo miło, przyjemnie i profesjonalnie. Czułam się tam zadbana i zaopiekowana. Polecam
D
Daniel
2 Oceny1 reviews
wrzesień 6, 2021
Jak zawsze rewelacja!
K
Katarzyna
2 Oceny2 reviews
lipiec 23, 2021
Bardzo profesjonalnie i przyjaźnie, szczerze polecam.
A
Aleksander
1 Oceny1 reviews
maj 20, 2021
Nawet spoko efekt.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: 3 x 15 min
  • liczba zabiegów, po których efekt jest widoczny: 1
  • liczba zalecanych zabiegów: 3-4 w zależności od szkliwa
  • specjalista wykonujący zabieg: kosmetyczka
  • konsultacja w cenie: tak

Specjalna formuła preparatu powoduje szybkie utlenienie przebarwień powstałych w ciągu kilku lat. W efekcie dochodzi do rozjaśnienia zębów nawet o 18 tonów w ciągu jednej wizyty. Zabieg nie powoduje dyskomfortu nawet dla osób z dużą nadwrażliwością zębów, a dzięki innowacyjnej formule żelu, który nie zawiera nadtlenku wodoru, nie powoduje uszczerbku na szkliwie.

Remineralizacja polega na wbudowywaniu odpowiednich minerałów w ścianki szkliwa. Zabieg zabezpiecza zęby przez drobnoustrojami i kamieniem nazębnym oraz zmniejsza nadwrażliwość zębów. Innowacyjny preparat nakładany jest na zęby na ok. 10 minut. Używane przy tym zabiegu produkty zawierają w swoim składzie tzw. płynne szkliwo, czyli bioaktywny wapń i fosforany. Nałożenie tych preparatów sprawia, iż na powierzchni zębów tworzy się warstwa ochronna.

Przeciwwskazania: wiek poniżej 18 lat, ciąża, karmienie piersią, duże uszkodzenia szkliwa, parodontoza (której towarzyszy zapalenie dziąseł lub ich zły stan), aparat ortodontyczny, niedawno przebyty stomatologiczny zabieg chirurgiczny, choroby zębów lub odsłonięte korzenie, ubytki, choroby dziąseł, nowotwór skóry, sztuczne zęby, korony, licówki, mosty, nadciśnienie i/lub kołatanie przedsionków serca.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony, a 3 groupony przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wymiany grouponu na prezent. Dodatkowo zniżka 20% na pasty i produkty podtrzymujące efekt. Po wykonaniu skalingu i piaskowania, należy umówić się na zabieg wybielania zębów po 14 dniach od daty wykonania oczyszczania.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 795 690 983. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

White & Beauty

Firma stanowi prawdopodobnie największą w Polsce sieć gabinetów specjalizujących się w wybielaniu zębów. Dzięki doświadczeniu zdobytemu zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym, usługi świadczone są na wysokim poziomie. Potwierdzić może to wiele wyróżnień zdobytych przez White & Beauty, w tym znak Gwarancji 100% Satysfakcji oraz około 100000 zadowolonych klientów, którzy skorzystali z usług White & Beauty od początku działalności placówek.