zamknij
Do 30% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem WEEKEND. Dziś koniec.

Warzelnia Piwa

Poznańska 8, bydgoszcz

Degustacja koneserska i kolacja: 39,99 zł za groupon wart 60 zł i więcej w Warzelni Piwa w Bydgoszczy (-33%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu czekają na gości rozmaite napoje własnej produkcji, a także kolacja w indyjskim lub europejskim stylu

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

Groupon wartościowy na dania z karty i zestaw degustacyjny (piwo własnego warzenia, 4 różne gatunki):

  • 39,99 zł za groupon wart 60 zł,
  • 59,99 zł za groupon wart 90 zł.

Trunki przyrządzane są według własnych, sprawdzonych i tajnych receptur. W ofercie znajduje się około 5 lub 6 rodzajów piwa, które wymiennie pojawiają się w karcie, w tym np. pils, pszeniczne, american pale ale, koźlak, dunkel, stout, american weizen czy też słodkie miodowe lub orzechowe.

Warunki

Groupon ważny do 31.03.2017 z wyłączeniem 14.02.2017 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Groupon upoważnia do zakupu wszystkich dań z karty oraz zestawu degustacyjnego 4 różnych gatunków piwa własnego warzenia. Nie obejmuje pozostałych alkoholi oraz napojów gorących i zimnych.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Przed realizacją konieczne dokonanie rezerwacji stolika. Chęć skorzystania z grouponu należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji wraz z podaniem kodu zabezpieczającego (w przeciwnym wypadku rezerwacja nie zostanie przyjęta). ​
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 517 762 197 od godz.14 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Warzelnia Piwa

Każdy poszukujący wrażeń – nie tylko tych kulinarnych – powinien odwiedzić tę mieszczącą się w centrum zabytkowej części miasta (nazywanej bydgoską Wenecją) restaurację. Z okien Warzelni Piwa podziwiać można Wyspę Młyńską, wnętrza lokalu często zmieniają się w scenę dla wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych (latem można zobaczyć tu również ogródki i wielopoziomowe tarasy), a tradycyjne menu regularnie urozmaicane jest dodatkowymi atrakcjami kulinarnymi.

Oprócz bogatego wyboru dań kuchni polskiej i europejskiej Warzelnia Piwa posiada także oddzielny format kulinarny, jakim jest kuchnia indyjska sygnowana przez indyjską restaurację Divali.

Warto wspomnieć, że na miejscu warzone jest (metodą tradycyjną) własne piwo kilku gatunków – bez konserwantów i według specjalnej receptury. Dodatkową atrakcją jest sklep i winiarnia S&S Selekcjonerzy.