zamknij
Do 30% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem TAJEMNICA. Dziś koniec.

Warsztat Piękna Mono

Źródło Marii 19L, Gdynia

Przedłużanie rzęs metodą 1:1 za 99 zł i więcej opcji w Warsztacie Piękna Mono w Gdyni

Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabieg przedłużania rzęs wybraną metodą pozwala uzyskać zmysłowe spojrzenie o intensywności dostosowanej do indywidualnych preferencji

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj rzęs używanych podczas zabiegu: jedwabne
  • czas trwania zabiegu: 50-70 min
  • metoda: 1:1, 2:1, 3:1, 4:1

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 504 708 367. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Warsztat Piękna Mono

Zlokalizowany na Wielkim Kacku w Gdyni salon kosmetyczno-fryzjerski to miejsce, gdzie można zadbać o swój wygląd. Salon został założony przez miłośniczkę stylizacji paznokci, która specjalizuje się w przeprowadzaniu szkoleń z tej dziedziny. Na miejscu, poza zabiegami manicure'u i pedicure'u pod różną postacią, można skorzystać ze spa na dłonie, zdecydować się na hennę brwi, lifting rzęs, oczyszczające peelingi twarzy lub depilację. Dopełnieniem oferty są różnego rodzaju masaże.