zamknij
Do 30% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem TAJEMNICA. Dziś koniec.

Warsztat Piękna Mono

Źródło Marii 19L, Gdynia

Masaż aromatyczną świecą, relaksacyjny i więcej opcji za 89 zł w Warsztacie Piękna Mono w Gdyni

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na rozluźnienie mięśni, wyciszenie, zmniejszenie poziomu stresu, poprawę krążenia i jakości snu, a nawet zmniejszenie cellulitu

O tej ofercie

Szczegóły:

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 504 708 367. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Warsztat Piękna Mono

Zlokalizowany na Wielkim Kacku w Gdyni salon kosmetyczno-fryzjerski to miejsce, gdzie można zadbać o swój wygląd. Salon został założony przez miłośniczkę stylizacji paznokci, która specjalizuje się w przeprowadzaniu szkoleń z tej dziedziny. Na miejscu, poza zabiegami manicure'u i pedicure'u pod różną postacią, można skorzystać ze spa na dłonie, zdecydować się na hennę brwi, lifting rzęs, oczyszczające peelingi twarzy lub depilację. Dopełnieniem oferty są różnego rodzaju masaże.