Brak nowych powiadomień

Emilii Plater 14, Warszawa

Romantyczna kolacja: starter, zupa i danie główne dla 2 osób za 129,99 zł i więcej w Warszawskiej Rivierze (do -40%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

W menu m.in. dorada na szafranowym sosie z ciepłą sałatką z jarmużu, zupa z borowików z kładzionymi kluseczkami, torcik bezowy z malinami

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Romantyczna kolacja:

* 129,99 zł zamiast 210 zł za 3-daniową kolację dla 2 osób (starter, zupa i danie główne), * 149,99 zł zamiast 242 zł za 4-daniową kolację dla 2 osób (starter, zupa, danie główne i deser), * 155,99 zł zamiast 258 zł za 4-daniową kolację z lampką wina dla 2 osób (starter, zupa, danie główne i deser).

Przykładowe pozycje z menu:

* zupa z borowików z kładzionymi kluseczkami * zupa rybna z owocami morza * zapiekany bakłażan z gorgonzolą i pomidorami * polędwiczka wieprzowa z kalafiorem romanesco i purée ziemniaczanym * sernik z białą czekolada i mango

Menu dostępne tutaj 

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Wyłączenia z karty: polędwica, antrykot, tatar wołowy, Tuńczyk 230 gramów z grillowaną cykorią, puree z batatów i kolendry oraz pieczone pomidorki cherry.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Godziny otwarcia: 9-23.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 575 818 400
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Warszawska Riviera

W menu położonej w samym centrum miasta restauracji królują dania pełne aromatycznych i świeżych produktów. Potrawy z ryb, owoców morza i grzybów to tylko nieliczne z dostępnych możliwości. Warto również skusić się na soczystego steka podawanego z grillowanymi warzywami i pieczonym ziemniakiem z masłem ziołowym.

Pełne menu restauracji znaleźć można tutaj.