zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem FAJNIE25. Dziś koniec.

WakeSpot

Plażowa 1, Owińska

Sesja w saunie fińskiej w WakeSpot (do -27%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code FAJNIE25. Ends 6.10.
Użyj kodu

Wyróżniki

Okazja by doświadczyć na sobie dobroczynnego wpływu sauny fińskiej

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta obejmuje pobyt w saunie fińskiej opalanej drewnem (8-osobowa)

Zabiegi w saunie fińskiej mają swoje korzenie w tradycyjnych kąpielach cieplnych stosowanych w Finlandii. Działanie wysokiej temperatury może pomóc w poprawie samopoczucia, zdrowia i układu odpornościowego. Warto dodać, iż zabiegi w saunie fińskiej wskazane są przy zaburzeniach krążenia obwodowego i niedokrwistości (anemii). W przypadku osób cierpiących na astmę lub odczuwających bóle reumatyczne, bóle mięśni oraz borykające się ze spadkami ciśnienia tętniczego mogą docenić dobroczynny wpływ sauny fińskiej na układ oddechowy, układ krążenia oraz łagodzenie bólu.

Możliwe efekty: przyspieszanie przemiany materii, pomoc w procesie zrzucania zbędnych kilogramów, oczyszczenie organizmu z toksyn oraz zwiększenie chęci na ćwiczenia fizyczne i zdrowy ruch.

Dodatkowe informacje:

  • możliwość zorganizowania seansu z saunamistrzem
  • temperatura sauny wzrasta z każdą godziną. Doświadczonym saunowiczom polecane są ostatnie godziny

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online http://wakespot.pl/rezerwacja/4. Po przybyciu należy podać kod zabezpieczający. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

WakeSpot

Działający nieopodal Poznania obiekt oferuje odwiedzającym rozmaite sposoby na spędzenie wolnego czasu. WakeSpot położony jest nad kąpielskiem i udostępnia swoim klientom dwa wyciągi wakeboardowe, piaszczystą plażę i bar. Dodatkowo dostępna jest na miejscu opalana drewnem sauna fińska, którą można wynająć na wyłączność.