ZAJĄC 4x4 OFF ROAD

1 Brygady Pancernej W.P. 17, Wejherowo

Szkolenie jazdy off-road za kierownicą auta terenowego - okolice Trójmiasta

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja, by poczuć przypływ adrenaliny i przeżyć ekstremalną przygodę podczas jazdy autem terenowym po bezdrożach

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
G
Guest
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
lipiec 10, 2022
Fantastyczna zabawa z fantastycznym pilotem Pawłem. Polecam z czystym sumieniem, świetna zabawa, adrenalina wszystko w 100% dograne. I daj mu 🍯🍯.
K
Katarzyna
5 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
kwiecień 20, 2022
Fantastyczne przeżycie godne 30 urodzin. Panowie bardzo sympatyczni, pomocni i uśmiechnięci służą dobra rada. Pierwszy a na pewno nie ostatni wypad po bezdrożach😁

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania jazdy: 1 godz.
  • marka samochodu: Nissan Patrol Y60 2.8 TDI, Nissan Patrol Y61 2.8 TDI, Mitsubishi Pajero III M57 3.0 TDI, Toyota FJ 4.0 Benzyna z Automatyczną skrzynią biegów
  • szkolenie/instruktaż w pakiecie: tak, ok. 10 min

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 505 152 347. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 3. Groupon ważny przez 4 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

ZAJĄC 4x4 OFF ROAD

Szukając sposobu na niezapomniane przeżycia w trudnych warunkach warto zdecydować się na jazdę off-road. Możliwość taką udostępnia firma ZAJĄC 4x4 OFF ROAD, której specjalnością jest organizowanie wypraw samochodami terenowymi po bezdrożach. Off-road 4x4 odbywa się w takich autach jak Nissan Patrol oraz Mitsubishi Pajero i może być organizowany dla całych rodzin, na różne okazje, takie jak imprezy integracyjne, urodziny, wieczory kawalerskie.