Vitalic Studio

Piastowska 14/15, Olsztyn

4 zabiegi depilacji laserowej na wybraną część ciała od 299 zł w Vitalic Studio

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na trwałe pozbycie się uciążliwego owłosienia dzięki nowoczesnemu urządzeniu Light Sheer Desire

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

 • nazwa lasera: Light Sheer Desire
 • rok produkcji: 2020
 • rekomendowana liczba zabiegów: 4-6, w zależności od partii ciała
 • czas trwania zabiegu: 20-30 minut, w zależności od partii ciała
 • partie ciała do wyboru:
  • małe partie: wąsik, policzki, szyja, kark, okolice brodawek, linia brzucha
  • średnie partie: pachy, ramiona, klatka piersiowa, bikini płytkie, przedramiona z łokciami, dłonie, stopy, pośladki
  • duże partie: uda, łydki, plecy

Light Sheer Desire to nowoczesny laser diodowy, który posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez FDA. Wiązka światła wnika w głąb skóry, by zniszczyć cebulkę włosa i ograniczyć jej zdolność do ponownego wzrostu. Kuracja jest w pełni efektywna, gdy zabieg zostanie powtórzony minimum 4 razy w odstępach 3-8 tygodni, w zależności od depilowanej części ciała.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 690 998 825. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Dni i godziny otwarcia:od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 18.00, w soboty od 10.00 do 14.00 Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Vitalic Studio

Położony w samym centrum Olsztyna gabinet oferuje swoim klientom bogaty wybór zabiegów kosmetycznych, w tym wyszczuplających i pielęgnujących. Vitalic Studio jest wyposażone w wysokiej jakości urządzenia wykorzystywane m.in. do zabiegów depilacji laserowej, endomasażu, laserowego zamykania naczynek. Warto dodać, iż salon pracuje na kosmetykach i preparatach markowych producentów.