Brak nowych powiadomień
Trophy Trophy Icon for Deal Badging Najlepsze z Groupon

Energetyczna 8/4, Wrocław (Wrocław-Krzyki)

Skaling, polerowanie, piaskowanie, przegląd, plan leczenia (79,99 zł) z wypełnieniem (od 119,99 zł) w Vita Medical

Wybierz opcję

Wyróżniki

Usunięcie z powierzchni zębów przebarwień i kamienia oraz wzmocnienie szkliwa z opcją plomby

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
G
Guest
1 Oceny1 reviews
marzec 11, 2021
Polecam 😁
G
Guest
1 Oceny1 reviews
styczeń 20, 2021
Wszystko ok. Polecam
G
Guest
1 Oceny1 reviews
styczeń 12, 2021
Polecam
O
olivia
1 Oceny1 reviews
styczeń 4, 2021
Jakość wykonania zabiegu 2/5 - rezultat niby jest, ale nie do końca. Zęby zostały oczyszczone bardzo szybko, bez ceregieli (jeszcze nigdy nie wyplułam tyle krwi po skalingu i nigdy tak mnie nie bolało, jak ty razem) i niezbyt dokładnie - pod jedynkami górnymi czułam osad wychodząc z gabinetu. Musiałam prosić o doczyszczenie kamienia/przebarwienia w okolicy aparatu ortodontycznego, na co stomatolog po szybkiej próbie powiedziała, że się nie da. W domu sama doczyściłam to igłą, a w gabinecie specjalistycznym sprzętem się nie dało? Zawsze po skalingu i polerowaniu wychodzę z gabinetu z bielszymi zębami, a nie mam dużych przebarwień - nie palę i nie piję kawy. Nie ma tragedii, ale nie poszłabym tam więcej.
W
wojciech
8 Oceny3 reviews
sierpień 16, 2020
Bardzo dobry dentysta
K
KamilTOP REVIEWER
24 Oceny10 reviews
lipiec 10, 2020
Jestem bardzo zadowolony. Polecam :)
T
TomaszHELPFUL REVIEWER
1 Oceny1 reviews
maj 30, 2020
Mam porównanie ze skalingiem z paru innych gabinetów, gdzie płaciłem normalną stawkę. Tutaj nie trwało to nawet 25% czasu poświęcanego mi w innych miejscach. Istotnie, miałem zadbane zęby, a narosły kamień był minimalny – ot, rutynowe, prewencyjne czyszczenie raz na pół roku. Ale zębom, szczególnie tym z tyłu, nie została poświęcona wystarczająca uwaga. Spytałem się na miejscu, czy aby na pewno pani stomatolożka (czy pani higienistka, nie wiem) oczyściła wszystkie zęby – pani potwierdziła. Ja wiedziałem swoje, ale nie miałem ochoty walczyć. Przy szóstkach, siódemkach pozostała, szczególnie od strony języka, warstwa kamienia pozostała, wyczuwalna przy dotyku paznokciem. Jestem pewien, że po poprzednich czyszczeniach niczego takiego nie miałem, zęby były gładkie. Jest to usługa adekwatna do ceny. Jeżeli ktoś ma zęby kompletnie zaniedbane, wizyta tutaj może być pierwszym etapem ich ogarnięcia. W przeciwnym razie – odradzam.
G
Guest
maj 28, 2020
Profesjonalnie i szybko
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Pakiet stomatologiczny dla 1 osoby:

  • 79,99 zł za skaling, polerowanie, czyszczenie pastą Cleanic z przeglądem i planem leczenia,
  • 119,99 zł za pakiet z opcji 1 + jedno wypełnienie ze znieczuleniem,

Na początek jama ustna zostanie poddana gruntownemu przeglądowi, który umożliwi stomatologowi opracowanie planu leczenia. Po tym wstępie przyjdzie czas na skaling, czyli wprawienie w drgania całej warstwy kamienia i w rezultacie jego usunięcie. Kolejny etap to piaskowanie, które likwiduje wszelkie przebarwienia po nadmiernym spożywaniu kawy, wina, herbaty i paleniu papierosów. Tak oczyszczone zęby zostaną poddane fluoryzacji, czyli remineralizacji i wzmocnieniu przed atakami próchnicy.

Vita Medical

Gabinety lekarskie i stomatologiczne mogą pochwalić się ponad 18-letnim doświadczeniem zawodowym oraz najnowocześniejszym sprzętem. Na miejscu można skorzystać z porady pediatry, stomatologa, onkologa i hematologa dziecięcego, diabetologa, internisty, psychiatry, dietetyka, a nawet dziecięcego rehabilitanta. Podczas pierwszej wizyty pacjent poznaje też plan leczenia, a także jego szczegółowy kosztorys.

Warto wiedzieć

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godz. otwarcia: pon.-pt. 9-20.
Konieczna rezerwacja tel. 71 361 46 05 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Vita Medical