zamknij
Do 15% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem WRZESIEN. Jutro koniec.

Virtual Racing Club

Swięty Marcin 24, Poznań

Gra na symulatorach wyścigowych i rajdowych w Virtual Racing Club (do -27%)

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code WRZESIEN. Ends 29.9.
Użyj kodu

Wyróżniki

Prowadzenie auta wyścigowego w wirtualnym świecie dzięki nowoczesnemu sprzętowi stanowi realistyczną i emocjonującą rozrywkę

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: jazda na symulatorach wyścigowych i rajdowych
  • czas trwania: 30-60 min lub karnet na 10 godz.

Warunki

Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 690 585 979. Maks. limit grouponów do kupienia i wykorzystania przez 1 osobę: 3. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Virtual Racing Club

Zlokalizowany w samym centrum Poznania w Galerii MM klub „powstał z pasji do jeżdżenia, wspólnej rywalizacji i niekończących się dyskusji o samochodach”. Miłośnicy prowadzenia samochodów mają tutaj okazję, by w przystępny sposób i w dobrym towarzystwie pościgać się, porozmawiać, posłuchać muzyki oraz obejrzeć przy tym relacje z prawdziwych wyścigów. Dzięki wirtualnej technologii można stać się na chwilę kierowcą rajdowym za kółkiem setek różnorodnych pojazdów do wyboru. Do dyspozycji klientów jest 8 symulatorów wyścigowych wyposażonych w 3 zakrzywione, gamingowe monitory 165Hz, wydajny sprzęt komputerowy, kierownice Thrustmaster o średnicy 32 cm oraz wygodne fotele samochodowe z elektryczną regulacją.

Więcej informacji na Facebooku.