Virgo Clean

Do 57% zniżki na: Czyszczenie tapicerki w firmie Virgo Clean

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny URODA25. Termin: 29.3.
Użyj kodu

Wyróżniki

Czyścimy od wielu lat. Każdy klient jest ważny. Pracę wykonujemy z sercem i najlepiej jak to jest możliwe. Zawsze punktualnie.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Czyszczenie tapicerki: samochód 5 miejsc i bagażnik lub narożnik, lub do 15 m wykładziny

Dojazd do klienta: Gdańsk 15 zł, Sopot 20 zł, Gdynia 25 zł.

Czyszczenie tapicerki: samochód do 5 miejsc lub sofa bez poduszek, lub do 10 m wykładziny

Dojazd do klienta: Gdańsk 15 zł, Sopot 20 zł, Gdynia 25 zł.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 609 900 568. Ograniczona dostępność w weekendy. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Realizacja usługi możliwa u klienta, w wyznaczonym przez klienta miejscu lub w firmie. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Virgo Clean

Brudy warto prać w domu, bo są pożywką dla wszelkiego rodzaju bakterii i roztoczy. Można jednak zdać się na specjalistów, którzy dysponują niezawodnym sprzętem i skutecznymi środkami czyszczącymi. Z chęcią podejmują oni wszelkiego rodzaju wyzwania w zakresie prania dywanów, tapicerki samochodowej czy meblowej, a także mycia okien. Co więcej, zapewniają szybką realizację usług na terenie Gdańska, Gdyni i Trójmiasta.