Brak nowych powiadomień

VIP-Pupil Luksusowy Hotel dla Zwierząt

ul. Zachodnia nr 8, Starogard Gdański

Hotel dla zwierząt: doba dla psa lub kota za 74,99 zł i więcej opcji w VIP-Pupil Luksusowy Hotel dla Zwierząt (do -32%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do zostawienia zwierzęcia pod profesjonalną opieką na czas urlopu

O tej ofercie

Szczegóły:

  • przedmiot oferty: pobyt dla psa lub kota w hotelu dla zwierząt
  • groupon można wymienić na voucher prezentowy

Warto wiedzieć

Groupon ważny do 31.12.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony, a 2 przekazać na prezent. Firma nie przyjmuje psów wykazujących agresję do ludzi oraz psów w ciężkiej kondycji zdrowotnej (jeśli lekka kondycja, podawanie leków gratis). Suczki z cieczką za dodatkową opłatą ze względu na konieczność czyszczenia tapicerki, dopłata 20%. Promocja groupon nie obejmuje Sylwestra (30.12. do 02.01) oraz świąt Bożego Narodzenia. (24.12-26.12). Przy psach ras niebezpiecznych wymagana jest wizyta kwalifikacyjna. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dla klientów Groupon nie ma dopłaty 20% za pobyt zwierząt w długie weekendy. W pokoju można zmieścić do 3 psów z jednego domu w zależności od wielkości, drugi pies 40 zł, trzeci 20 zł za dobę. 
Zwierzaki muszą mieć własną karmę, możliwe jest gotowanie dla psów/kotów za dodatkową opłatą ustalaną indywidualnie z klientem. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 511 218 750 z podaniem kodu zabezpieczającego.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

VIP-Pupil Luksusowy Hotel dla Zwierząt

Zlokalizowany w Starogardzie Gdańskim hotel dla zwierząt oferuje profesjonalną opiekę nad psami, kotami i królikami. W tym miejscu pupil otrzymuje odrębny, wyposażony pokój, gdzie nie będzie musiał stresować się towarzystwem innych zwierząt. Na wyposażeniu jest dostęp do miski, legowisko i duża przestrzeń.