Viktori Studio

2 lokalizacji

Do 22% zniżki na Masaż - Całe ciało w Viktori Studio Masaż I Depilacja

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny APPKA25. Termin: 30.3.
Użyj kodu
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na rozluźnienie mięśni, wygładzenie cery, poprawę krążenia, wspomaganie detoksu organizmu oraz redukcję stresu

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • Szczegóły:czas trwania: 30, 60, 90 min (w zależności od opcji)ia: 30, 60, 90 min (w zależności od opcji)
  • dostępne masaże:twarzy Gua Sha
    klasyczny całego ciała

Masaż Gua Sha („gua" – pocieranie, i „sha" – zaczerwienienie) polega na masowaniu skóry twarzy specjalnym kamieniem o nieregularnym kształcie. Pod wpływem nacisku i pocierania rozszerzają się naczynia krwionośne oraz pobudzany jest przepływ krwi i limfy, dzięki czemu skóra staje się dotleniona, uruchamia się proces detoksykacji i rozluźniają się mięśnie twarzy.

Masaż klasyczny: jeden z popularniejszych rodzajów masaży. Wykonywany jest zarówno na obszarze całego ciała, jak i na poszczególnych jego partiach np. na karku, plecach, kręgosłupie czy nogach. W jego trakcie terapeuci stosują rozmaite metody i techniki, m.in. głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, uciski. Pozwala to na redukcję zmęczenia, w tym na odprężenie ciała i umysłu. Masaż ten jest stosowany w profilaktyce wielu chorób.

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 788 359 085 . Dni i godziny otwarcia: pon.-sob. od 8:00 do 22:00. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Viktori Studio

Zlokalizowane w Lublinie przy ul. Lubartowskiej i Dobrzańskiego Bohdana kluby sportowe posiadają w ofercie różnorodne zajęcia ruchowe, a także usługi kosmetologiczne i poprawiające samopoczucie. Specjalności Viktori Studio jest fitness, stretching i taniec nowoczesny i towarzyski dla dzieci i dorosłych. Na miejscu można również zadbać o gładką skórę dzięki depilacji laserowej lub pastą cukrową. Dopełnieniem oferty jest masaż, np. klasyczny, relaksacyjny, antycellulitowy, liftingujący twarzy.