Vertigo Jazz Club & Restaurant

Oławska 13, Wrocław

Zaproszenie na wybrany koncert dla 1 lub 2 osób w Vertigo Jazz Club & Restaurant (do -43%)

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: RELAKS25. Ważny do 29.5.
Użyj kodu
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Jeden z największych klubów muzycznych we Wrocławiu – dom muzyki i smakowitej kuchni w połączeniu z cocktailami.

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • oferta obejmuje: zaproszenie na wybrany koncert lub wydarzenie dla 1 osoby lub wybrany koncert dla 2 osób
  • dostępne wydarzenia

Warunki

Oferta dla osób powyżej 18 lat. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Przed zakupem grouponu należy się zapoznać z regulaminem klubu: https://vertigojazz.pl/wp-content/uploads/2022/04/Regulamin-Vertigo-Jazz-Club-Restaurant-2022-r.-ost..pdf Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.

Vertigo Jazz Club & Restaurant

Entuzjaści jazzowej muzyki na żywo mogą znaleźć coś dla siebie, jeśli odwiedzą Vertigo Jazz Club & Restaurant. Jest to miejsce, w którym miłośnicy dobrego brzmienia mogą się zrelaksować w gronie znajomych. Klub charakteryzuje się eleganckim i przytulnym wnętrzem. Można tu również wziąć udział w wielu koncertach i wystawach. Program artystyczny jest układany w taki sposób, aby sprostał wymaganiom zarówno fanów jazzu, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym gatunkiem muzycznym.