Uber

Uber

Wybierz opcję

Wyróżniki

Uber to firma dostarczająca innowacyjną aplikację łączącą klientów z kierowcami; usługa zrewolucjonizowała rynek transportowy

O tej ofercie

Wyobraź sobie, że poruszanie się po mieście nie jest już wyzwaniem, że nie musisz martwić się o miejsce parkingowe, że gdy potrzebujesz przejazdu, Twój kierowca zjawia się w przeciągu 10 minut, a opłata za przejazd odbywa się bezgotówkowo. W świecie inteligentnych rozwiązań również transport może być smart. Przekonają się o tym osoby, które dołączą do grona użytkowników wygodnej aplikacji Uber, dzięki czemu będą mogły przemierzać miasto taniej i szybciej.

Oferta

  • 9,99 zł zamiast 75 zł za groupon upoważniający do odebrania kodu na 3 przejazdy o wartości 25 zł każdy, na terenie Warszawy, Krakowa, Gdańska, Poznania, Wrocławia, Łodzi, Katowic, Sosnowca, Tych, Gliwic, Sopotu, Gdyni. Wartość kodu 75 zł (3 x 25 zł).

Uber to darmowa aplikacja, która rewolucjonizuje transport w ponad 300 miastach na całym świecie.

Dlaczego Uber:

  • korzystne ceny – 1,30 zł za km, 4 zł na start i 0,25 zł za minutę
  • wygoda – możliwość zamawiania przejazdu zawsze, gdy zaistnieje taka potrzeba – 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę
  • niezawodność – czas oczekiwania mniejszy niż 10 minut
  • pewność – możliwość oszacowania kosztu przed przejazdem
  • bezpieczeństwo – bezgotówkowe płatności, szczegóły trasy i transakcji na mailu

W przypadku pytań lub zastrzeżeń wystarczy odpowiedzieć mailowo na otrzymane podsumowanie. Dział wsparcia zajmie się każdym zgłoszeniem przed upływem 24 godzin.

Ponadto:

  • użytkownik Ubera może udostępniać swoim bliskim indywidualny kod promocyjny, dzięki czemu otrzyma 25 zł na kolejny darmowy przejazd
  • po każdym przejeździe można wystawić kierowcy ocenę 
  • średni czas oczekiwania na przyjazd Ubera na terenie całej Warszawy wynosi niecałe 4,5 minuty

Warunki

Groupon ważny do 15.03.2017 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych użytkowników Ubera.
Realizacja: należy wejść na stronę www.uber.com i dokonać rejestracji, podając kod grouponu. Niezbędnym warunkiem rejestracji jest podanie numeru karty kredytowej lub wypukłej karty debetowej. 
Dodatkowe informacje: środki (75 zł) na przejazdy są ważne do 30.03.2017. Jeśli łączna kwota przejazdów wyniesie mniej niż 75 zł, różnica nie jest zwracana. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Uber Eats

Świat można zmienić tylko za pomocą śmiałych rozwiązań, o czym przekonuje sukces Ubera, rewolucja sposobu, w jaki mieszkańcy mogą poruszać się w swoich miastach. Łącząc pasażerów z kierowcami za pomocą prostej i darmowej aplikacji, Uber stworzył zupełnie nowy segment rynku transportowego, który charakteryzuje się niskimi kosztami, szybkością obsługi, przejrzystością i obopólnymi korzyściami dla podróżujących razem ludzi.

Wystarczy ściągnąć aplikację, by przemierzać wybrane miasta w wygodny sposób za połowę ceny usług lokalnych przewoźników. Aplikacja umożliwia zamówienie niezawodnego kierowcy w ciągu kilku chwil. Dodatkowo użytkownik ocenia kierowców oraz samochody, może dzielić się opiniami na temat kierowców i przejazdu, oszacować potencjalny koszt, a także przesłać czas dojazdu swoim bliskim.

Obecnie Uber działa w 509 miastach na całym świecie i stale zwiększa swój globalny zasięg. Dzięki Grouponowi teraz również mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Trójmiasta, Wrocławia, Poznania, Łodzi, Krakowa, Trójmiasta i Aglomeracji Śląskiej mogą skorzystać z tanich, wygodnych i bezpiecznych przejazdów. Uber odmienia miasta, w których funkcjonuje – mniej samochodów na ulicach to mniejsze korki, mniejsze zanieczyszczenie środowiska, mniejsza liczba wypadków. Warto pobrać aplikację i przekonać się, jak technologia pozytywnie wpływa na miasto.