Twoja Wina

Jackowskiego 36/1, Poznań

Uczta „Pita – zrób to sam” dla 2 osób za 109,99 zł i więcej opcji w restauracji Twoja Wina (do -31%)

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: CZERWIEC. Ważny do 6.6.
Użyj kodu
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Niezwykła uczta, w trakcie której stworzyć można pitę z ulubionymi składnikami

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

„Pita - zrób to sam”

Na ucztujących czekać będzie stół naszych rozmaitości z różnorodnymi składnikami, m.in.: mięsiwo, owoce morza, warzywa, zioła, wszystko to można będzie wykorzystać do skomponowania własnych kompozycji z dedykowanym wypiekiem. Oczywiście na wszystko mamy odpowiednik wegetariański. Pamiętaj żeby nam to zgłosić wcześniej.

Do zwieńczenia całej kompozycji posłużą gęste pasty i sosy własnej produkcji.

Pamiętając o roślinożercach, zadbano o to, by składniki roślinne były oddzielone od mięsnych. Dzięki temu rozwiązaniu niezależnie od upodobań można zjeść to, na co się ma ochotę.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Usługa jest realizowana tylko w lokalu.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: https://www.groupon.pl/reservations/back. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Twoja Wina

Zlokalizowany na poznańskich Jeżycach lokal zachwyca nietuzinkowym wnętrzem i apetyczną kuchnią inspirowaną podróżami. Wielkim atutem tego miejsca są świeże owoce morza, własnoręcznie wypiekane wypieki, autorskie sosy i pikle. W trosce o jakość i niepowtarzalny smak właściciele starają się, by warzywa i nabiał pochodziły z lokalnych gospodarstw. W restauracji można skosztować również wysokiej jakości win i specjalnie skomponowanych drinków idealnie dobranych do potraw.