zamknij
Do 20% zniżki na urodę i fajne aktywności z kodem LIPIEC. Dziś koniec.

Tiamo

Strzegomska 3b/3c, Wrocław

Depilacja laserowa wybranej części ciała: 3 zabiegi w Tiamo

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja, by szybko pozbyć się niechcianego owłosienia dzięki nowoczesnemu urządzeniu, które pozwala na komfortowe przeprowadzenie depilacji

O tej ofercie

Szczegóły:

  • nazwa lasera: Stella
  • rok produkcji: 2021
  • rekomendowana liczba zabiegów: 6-10
  • czas trwania zabiegu: od 15 min do 1 godz. 50 min (w zależności od partii)

Partie ciała do wyboru:

  • małe: wąsik, broda, policzki, baki, okolice brodawek, linia brzucha, partia między brwiami
  • średnie: pachy, kark, szyja, ramiona, przedramiona z łokciami, pachwiny
  • duże: cała twarz, ręce całe, cały brzuch, uda, pośladki, łydki z kolanami, plecy, bikini płytkie

Stella włoski laser diodowy do depilacji, który posiada 3 wiązki: 755nm, 808nm, 1064nm. Wyprodukowany w grudniu 2021 należy do jednych z najnowszych na rynku i charakteryzuje się dużą mocą, dlatego efekty jego zastosowania widoczne są już po pierwszym zabiegu. Urządzenie zostało wyposażone nowoczesny system chłodzenia głowicy do -20°C, co pozwala na komfortowe przeprowadzenie depilacji, również w przypadku skóry wrażliwej.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 723 179 723. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Możliwość ponownego zakupu grouponu raz na 12 miesięcy. Godziny otwarcia: pon.-sob. 9-21. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Tiamo

Zlokalizowany we Wrocławiu salon depilacji laserowej, to miejsce w którym dzięki nowoczesnym metodom i wysokiej jakości laserom możliwe jest uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów. Tiamo pomaga swoim klientom również w szybkiej i skutecznej poprawie kształtu sylwetki, redukcji cellulitu i ujędrnieniu skóry dzięki takim zabiegom jak dermomasaż, liposukcja ultradźwiękowa RF lifting. W ofercie dostępne są także usługi kosmetyczne oraz masaż relaksacyjny.