Tiamo

Strzegomska 3b/3c, Wrocław

Depilacja laserowa wybranej części ciała: 3 zabiegi w Tiamo

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny APPKA25. Termin: 30.3.
Użyj kodu
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Okazja, by szybko pozbyć się niechcianego owłosienia dzięki nowoczesnemu urządzeniu, które pozwala na komfortowe przeprowadzenie depilacji

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • nazwa lasera: MediFlex2000
  • rok produkcji: 2021
  • rekomendowana liczba zabiegów: 6-10
  • czas trwania zabiegu: od 15 min do 1 godz. 50 min (w zależności od partii)
  • groupon do wykorzystania podczas jednej wizyty w studio

Partie ciała do wyboru:

  • małe: wąsik, broda, policzki, baki, okolice brodawek, linia brzucha, partia między brwiami
  • średnie: pachy, kark, szyja, ramiona, przedramiona z łokciami, pachwiny
  • duże: cała twarz, ręce całe, cały brzuch, uda, pośladki, łydki z kolanami, plecy, bikini płytkie

** MediFlex2000** laser diodowy do depilacji, który posiada 3 wiązki: 755nm, 808nm, 1064nm. Wyprodukowany w grudniu 2021 należy do jednych z najnowszych na rynku i charakteryzuje się dużą mocą, dlatego efekty jego zastosowania widoczne są już po pierwszym zabiegu. Urządzenie zostało wyposażone nowoczesny system chłodzenia głowicy do -20°C, co pozwala na komfortowe przeprowadzenie depilacji, również w przypadku skóry wrażliwej.

Warunki

Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 723 179 723. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Możliwość ponownego zakupu grouponu raz na 12 miesięcy. Godziny otwarcia: pon.-sob. 9-21. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Tiamo

Zlokalizowany we Wrocławiu salon depilacji laserowej, to miejsce w którym dzięki nowoczesnym metodom i wysokiej jakości laserom możliwe jest uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów. Tiamo pomaga swoim klientom również w szybkiej i skutecznej poprawie kształtu sylwetki, redukcji cellulitu i ujędrnieniu skóry dzięki takim zabiegom jak dermomasaż, liposukcja ultradźwiękowa RF lifting. W ofercie dostępne są także usługi kosmetyczne oraz masaż relaksacyjny.