zamknij
Wyprzedaż!

Tiamo 

Kurkowa 26, Wrocław

Kriolipoliza na wybrane partie ciała od 99,99 zł w Tiamo

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Sposób na wyszczuplenie wybranych partii ciała dzięki zabiegowi, który ma na celu likwidację komórek tłuszczowych poprzez ich chłodzenie

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: kriolipoliza
  • partie ciała do wyboru: łydki, uda, bryczesy, brzuch, plecy, ramiona:
  • zabiegi poprzedzone są konsultacją i wykonywane przez wyszkolonych kosmetologów
  • Groupon należy wykorzystać podczas jednej wizyty (np., 4 przyłożenia kriolipolizy - należy wykorzystać w tym samym dniu)
  • czas zabiegu: od 35 min

Kriolipoliza polega na chłodzeniu tkanki tłuszczowej, by uległa rozbiciu i zredukowaniu. Nie są przy tym uszkadzane inne tkanki, dzięki czemu zabieg nie wymaga rekonwalescencji. Tłuszcz uwolniony z komórek jest z organizmu wydalany podczas procesów metabolicznych. Pierwsze efekty dostrzec można po 3-4 dniach, choć na końcowy rezultat trzeba czekać nawet kilka miesięcy.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 723 179 723 .. Godziny otwarcia: od pon. do sob. 9-21. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Tiamo

Zlokalizowany we Wrocławiu salon depilacji laserowej, to miejsce w którym dzięki nowoczesnym metodom i wysokiej jakości laserom możliwe jest uzyskanie satysfakcjonujących rezultatów. Tiamo pomaga swoim klientom również w szybkiej i skutecznej poprawie kształtu sylwetki, redukcji cellulitu i ujędrnieniu skóry dzięki takim zabiegom jak dermomasaż, liposukcja ultradźwiękowa RF lifting. W ofercie dostępne są także usługi kosmetyczne, manicure i pedicure oraz masaż relaksacyjny.