zamknij
Do 15% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem WRZESIEN. Jutro koniec.

Jadwiga Leśniak

Walońska 7/3, Wrocław

Do 65% zniżki na: Wyszczuplający zabieg Body Sculpt w firmie Jadwiga Leśniak

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Promo Code WRZESIEN. Ends 29.9.
Użyj kodu

Wyróżniki

Sposób na zmniejszenie obwodów wybranych partii ciała, redukcję cellulitu, ujędrnienie i wygładzenie skóry

O tej ofercie

Body Sculpt - spalanie tkanki tłuszczowej - brzuch , uda - pelikany lub uniesienie pośladków ( brazylian pośladki )

Body sculpt

137 zł zamiast 390 zł - za jeden zabieg na wybraną partię ciała 

do wyboru partie ciała : brzuch lub pośladki , uda , pelikany

Zabieg do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, rzeźbienia i budowy mięśni oraz liftingu ( uniesienia płaskich pośladków)

19% spadek masy tkanki tłuszczowej - redukcja tkanki tłuszczowej

16% zwiekszenie masy mięśniowej brzucha , ud , pośladków

20 tyś Liczba wykonanych skurczy mięśni- podczas 30 minutowej sesji

Obszary zabiegowe

brzuch – redukcja tkanki tłuszczowej,zmniejszenie obwodów , budowa bardziej widocznych mięśni, zmniejszenie rozstępu mięśni prostych brzucha (kresa biała)

pośladki – podniesienie obwisłych pośladków, ujędrnienie pośladków, budowa mięśnia – tzw. pośladki brazylijskie, wyszczuplanie i redukcja obwodów przy zwiększonej tkance tłuszczowej

uda – redukcja cellulitu, redukcja tkanki tłuszczowej, poprawa umięśnienia ud , napięcie skóry

ramiona – redukcja tzw. pelikanów, budowa bicepsu i tricepsu, redukcja tkanki tłuszczowejBodySculpt to zabieg dla kobiet i mężczyzn z miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej , którzy nie mogą jej stracić nawet przy aktywności fizycznej – idealny również dla osób aktywnych fizycznie, które mimo ćwiczeń, nie mogą zbudować i wyrzeźbić mięśni.

Podczas zabiegu żaden inny zabieg nie jest w stanie rozbudowywać mięśni jednocześnie spalając podskórną tkankę tłuszczową .

Spalaj tkanke budując mięsnie - świetny zabieg dla Panów 

Warunki

Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Zmiana rezerwacji możliwa z 72 -godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1 . Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 532 175 200 .

Jadwiga Leśniak

Kosmetologia estetyczna , dbanie o sylwetkę jak i skuteczne zabiegi przywracajace skórze jędrność , odmłodzenie przy użyciu najnowszych technologii , wykorzystując do zabiegów takich urządzeń jak Endermologia Alliance najnowsze urządzenie marki LPG , Icoone z laserem Med 2 - spektakulatne efekty w modelowaniu sylwetki ale też liftingiu twarzy , Hifu system liftingu twarzy , RF Frakcyjny mikroigłowy .. system przebudowy skóry odmłodzający . redukujący rozstepy , Imoos rotation 5 D - Sculpt - najnowsza technologia budujaca tkanke miesniowa jak i zmniejszajaca obwody ciała , Dopełnieniem pracy jest wyspecjalizowana kadra Kosmetologów .