Brak nowych powiadomień

The Venus Beauty Clinic

Kochanowskiego 17a, Poznań

3 zabiegi liposukcji, masażu próżniowego i elektrostymulacji na 4 partie ciała za 89,99 zł w The Venus Beauty Clinic

Wybierz opcję
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Dostępne zabiegi, mogą pomóc w wyszczupleniu i wymodelowaniu sylwetki

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania 1 pakietu: ok. 90 minut
  • dostępne 4 partie ciała:
    • uda,
    • brzuch,
    • pośladki,
    • biodra - boczki)

Liposukcja bezigłowa to innowacyjna terapia, która wpływa stymulację naturalnych procesów metabolizmu tkankowego. Wówczas, trójglicerydy i kwasy tłuszczowe ulegają spalaniu i w naturalny sposób opuszczają organizm. Możliwe efekty: redukcja pomarańczowej skórki, poprawa krążenia, zmniejszenie obwodu poszczególnych partii ciała

Masaż próżniowy przeprowadzany jest przy użyciu zasysającej fałd skórny głowicy masującej. Specjalna komora wytwarza podciśnienie, które zasysa wybrane części skóry i ciała. Masaż ten przypomina drenaż limfatyczny, ale ma znacznie więcej zastosowań. Sprawdza się jako zabieg wyszczuplający o działaniu antycellulitowym. Ponadto może zwiększać miejscowo mikrokrążenie i wspomagać odżywianie tkanki łącznej, przyczyniając się do redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej oraz zmniejszenia w obwodzie poszczególnych partii ciała. Aby zapewnić maksymalny komfort, masaż wykonywany jest przez specjalny kostium, który daje możliwość płynnego manewrowania urządzeniem. Zabieg ten wykonywany jest na całe ciało lub na jego poszczególne części, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Elektrostymulacja: wykorzystuje prąd o małej częstotliwości, aby wywołać skurcze mięśni i nerwów, a w efekcie doprowadzić do szybszego spalania tkanki tłuszczowej. Pojedynczy zabieg możę przynieść podobne efekty jak 3 godzinne, intensywne ćwiczenia na siłowni.

Warto wiedzieć

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 608 116 303. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

The Venus Beauty Clinic

Położony na terenie Poznania gabinet oferuje swoim klientom bogaty wybór zabiegów kosmetycznych oraz pielęgnujących.W The Venus Beauty Clinic pracuje doświadczony zespół specjalistów, który wykonuje zabiegi z wykorzystaniem sprzętu i kosmetyków wysokiej jakości. Oferta salonu to m.in. laserowe zamykanie naczynek, lipoliza ultradźwiękowa, depilacja laserowa, masaże twarzy oraz ciała.