Sofit Studio

ul. Tylne Chwaliszewo 25, Poznań

Efektywne ćwiczenia EMS: 2 treningi za 139,99 zł i więcej w Sofit Studio

Wybierz opcję
Do 5% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod promocyjny PYSZNIE. Termin: 27.1.
Użyj kodu

Wyróżniki

Elektrostymulacja mięśni pozwala na osiągnięcie rezultatów porównywalnych z intensywnymi ćwiczeniami na siłowni, ale w krótszym czasie

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
M
Marlena
1 Oceny1 opinie
Rating of 1 out of 5 stars
listopad 8, 2022
Niestety skorzystałam tylko z jednego masażu, a wykorzystali groupon za całość. Masaż był miły i przyjemny, jednakże po nim miałam nadzieję, ze dowiem się co z drugim terminem, jednakże na recepcji nikogo nie było. Pani tylko wyjaśniła, gdzie zostawić ręcznik. Niestety trzeba zmieścić się w 3 miesiącach z dwoma masażami, nie realizują później.
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 4 out of 5 stars
luty 11, 2022
Na pewno za te pieniążki mile doświadczenie. Nie czułam trochę tej atmosfery jeśli chodzi o masaż z powodu przedszkolaków za ścianą :) Polecałabym też zamienić ręcznik do masażu ewentualnie na bardziej mięki ręcznik żeby był milszy dla skóry. Jeśli ktoś skorzysta zawsze polecam o zwiększenie temperatury w pokoju - potem było mi troszke chłodniej, może też ze względu na to że partie ciała które nie były masowane nie były całkowicie przykryte. Jak byłam kiedyś w Samui to Panie miały też podgrzewane łóżka do masażu i światło było ciepłe z boku pomieszczenia. Jak leżałam na plecach trocszke świeciło w oczy :) Masaż miły, relaksujący, obsługa bardzo przyjazna!
A
Anna
4 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 27, 2022
Cudowny masaż twarzy

O tej ofercie

Szczegóły:

  • składowe oferty: trening EMS
  • liczba zajęć/spotkań: 2
  • czas trwania – 20-30 minut
  • więcej informacji dostępnych tutaj

Trening EMS odbywa się w specjalnym stroju wyposażonym w elektrody podające impulsy prądu stałego i zmiennego o różnej częstotliwości do mózgu a ten powoduje skurcz mięśni. Precyzyjne umiejscowienie elektrod stymuluje jednocześnie dziewięć głównych grup partii mięśniowych, co maksymalizuje efekt treningu i pozwala, na szybkie osiągnięcie pożądanych efektów min.:

  • wzmocnienie wszystkich mięśni stabilizujących, odpowiedzialnych za utrzymywanie prawidłowej postawy ciała
  • redukcję tkanki tłuszczowej
  • redukcję cellulitu
  • poprawę ogólnej kondycji fizycznej, ruchliwości, ukrwienia
  • zwiększenie masy mięśniowej
  • rehabilitacja po kontuzji - jako forma zabiegu fizjoterapeutycznego

Przeciwwskazania do treningu EMS: wady serca, cukrzyca, choroba nowotworowa, alergia skórna.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko i wyłącznie dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 514 582 590 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Sofit Studio

Zdrowe odżywianie, pozytywne nastawienie, systematyczny trening – to droga do sprawnego i zdrowego ciała. Sofit Studio jest miejscem, w którym z pomocą wykwalifikowanego personelu można zniwelować napięcie mięśniowe, poprawić swoją sylwetkę czy nawyki żywieniowe. W ofercie znajdują się m.in.: usługa analizy składu ciała, konsultacja żywieniowa czy ułożenie planu żywieniowego. Oprócz tego warto wspomnieć o szerokim wyborze masaży, nowoczesnym treningu elektrostymulacji (EMS) oraz możliwości skorzystania z diagnostyki fizjoterapeutycznej.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.