Brak nowych powiadomień

ul. Wolności 311, Zabrze

Gra logiczna dla 3-5 osób za 64,99 zł z The Mystery Room w Zabrzu (do -51%)

Oferta ograniczona czasowo!
Do -51%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Ciekawe scenariusze i pokoje pełne zagadek oraz łamigłówek to pomysł na kreatywne spędzenie wolnego czasu w gronie przyjaciół

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Wybierz 1 z 1 opcji

 • 64,99 zł zamiast 90 zł za grę 3-5 osób od poniedziałku do niedzieli

Dodatkowe informacje:

 • czas trwania zabawy: 60 min
 • wyprzedzenie, z jakim należy pojawić się na miejscu: 10 min

Na rozwiązanie zagadek i poznanie tajemnicy gracze mają 60 minut. Ich głównym zadaniem jest odnalezienie tajemniczego hasła, a nie ucieczka z zamkniętego pomieszczenia. Istnieje możliwość podziału większej grupy na dwa zespoły, które będą grały jednocześnie w dwóch pokojach.

Opisy dostępnych pokojów znaleźć można tutaj. Poziom trudności: średni.

Organizacja urodzin bądź każdej innej imprezy, to nie lada wyzwanie. Aby umilić ten ważny dzień i uczynić go niezapomnianym warto zorganizować imprezę pełną emocji zarówno dla tych młodszych jak i starszych graczy.

Impreza obejmuje 2 pokoje:

 • Porwanie i Przygoda w Afryce (bez zamiany pokoi pomiędzy grupami) – nie dotyczy to grup do 5 osób (pokój po pokoju).

Impreza nie trwa dłużej niż 2 godziny, a także:

 • korzystanie z wyposażonej salki poczęstunkowej (wyposażonej w rożne atrakcje, np. koło fortuny, tablice do pisania, sztućce jednorazowe, możliwość puszczenia swojej muzyki)
 • salka może pomieścić do 25 osób
 • animator na życzenie klienta
 • pamiątkowe zdjęcie
 • prezenty ukryte w pokojach (po dostarczeniu ich przez uczestników zabawy i wcześniejszemu ustaleniu z organizatorami)
 • sprzątanie po imprezie

Opcje dodatkowo płatne u organizatora:

 • animatorzy prowadzący grę (pomagający uczestnikom w pokonywaniu zadań, wprowadzający w fabułę i historię, motywujących do wspólnego działania)
 • dodatkowa zamiana pokoi pomiędzy grupami
 • większa ilość uczestników
 • przedłużenie czasu pobytu w salce poczęstunkowej
 • warsztaty np. z tworzenia kolorowych i pachnących świeczek, mydełek, teleturnieju itp.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.  Groupon nie jest realizowany w święta, poza niedzielami. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dla klientów Groupon możliwość skorzystania z drugiego pokoju z 20% rabatem od cennika Mystery Room. Groupon może zostać wysłany także w formie prezentu do wybranej osoby.  Celem gry jest odnalezienie hasła, a nie klucza, który stanowi tylko symbol – w przypadku złego samopoczucia lub niebezpieczeństwa można swobodnie opuścić pokój. Pomieszczenie jest monitorowane i obserwowane przez Mistrza Gry, z którym istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu. Dostępne są niezbędne sprzęty przeciwpożarowe i pierwszej pomocy, łącznie z przeszkolonymi pracownikami. Kontakty elektryczne są odpowiednio oznaczone i zabezpieczone.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 518 292 001 w godzinach: 13-21. Rezerwacji można dokonać również w niedzielę. Rezerwacji nie można dokonywać w święta. Terminy zależne są od obłożenia w danym pokoju. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

The Mystery Room

Przeniesiona do rzeczywistości gra komputerowa to ciekawy sposób na spędzenie czasu w gronie rodziny czy znajomych. W rozgrywce mogą brać udział zarówno osoby dorosłe jak i dzieci. Na gości czeka Mistrz Gry oraz dwa pokoje, różniące się klimatem i zagadkami. Celem zabawy jest wydostanie się z pomieszczenia przed upływem wyznaczonego czasu. Potrzebna jest więc współpraca, zaangażowanie, umiejętność logicznego myślenia i kreatywność każdego uczestnika. The Mystery Room zaprasza do gry grupy od 2 do 5 osób (większa liczba graczy do uzgodnienia), organizuje urodziny, imprezy firmowe, wieczory panieńskie i kawalerskie itp. Dodatkową usługą są także mobilne pokoje typu escape the room, zarówno u klientów, jak i w terenie.

The Mystery Room

Rozrywka i czas wolny, Pokój zagadek