The Mystery Room

Gra logiczna dla 3-5 osób za 64,99 zł z The Mystery Room w Zabrzu (do -51%)

Oferta niedługo się kończy!
Do -28%
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Wybierz 1 z 1 opcji

  • 64,99 zł zamiast 90 zł za grę 3-5 osób od poniedziałku do niedzieli

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania zabawy: 60 min
  • wyprzedzenie, z jakim należy pojawić się na miejscu: 10 min

Na rozwiązanie zagadek i poznanie tajemnicy gracze mają 60 minut. Ich głównym zadaniem jest odnalezienie tajemniczego hasła, a nie ucieczka z zamkniętego pomieszczenia. Istnieje możliwość podziału większej grupy na dwa zespoły, które będą grały jednocześnie w dwóch pokojach.

Opisy dostępnych pokojów znaleźć można tutaj. Poziom trudności: średni.

Urodziny obejmują dwa pokoje, (bez zamiany pokoi pomiędzy grupami) - nie dotyczy grup do 6 osób - a także: 

  • korzystanie z wyposażonej salki kateringowej 
  • animator na życzenie klienta 
  • pamiątkowe zdjęcie 
  • prezenty ukryte w pokojach  (po dostarczeniu ich przez uczestników zabawy i wcześniejszemu ustaleniu z organizatorami)
  • sprzątanie po imprezie

Warunki


Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.  Groupon nie jest realizowany w święta, poza niedzielami.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dla klientów Groupon możliwość skorzystania z drugiego pokoju z 20% rabatem od cennika Mystery Room. Groupon może zostać wysłany także w formie prezentu do wybranej osoby.  Celem gry jest odnalezienie hasła, a nie klucza, który stanowi tylko symbol – w przypadku złego samopoczucia lub niebezpieczeństwa można swobodnie opuścić pokój. Pomieszczenie jest monitorowane i obserwowane przez Mistrza Gry, z którym istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu. Dostępne są niezbędne sprzęty przeciwpożarowe i pierwszej pomocy, łącznie z przeszkolonymi pracownikami. Kontakty elektryczne są odpowiednio oznaczone i zabezpieczone.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 518 292 001 w godzinach: 13-21. Rezerwacji można dokonać również w niedzielę. Rezerwacji nie można dokonywać w święta. Terminy zależne są od obłożenia w danym pokoju. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

The Mystery Room


Przeniesiona do rzeczywistości gra komputerowa to ciekawy sposób na spędzenie czasu w gronie rodziny czy znajomych. W rozgrywce mogą brać udział zarówno osoby dorosłe jak i dzieci. Na gości czeka Mistrz Gry oraz dwa pokoje, różniące się klimatem i zagadkami. Celem zabawy jest wydostanie się z pomieszczenia przed upływem wyznaczonego czasu. Potrzebna jest więc współpraca, zaangażowanie, umiejętność logicznego myślenia i kreatywność każdego uczestnika. The Mystery Room zaprasza do gry grupy od 2 do 5 osób (większa liczba graczy do uzgodnienia), organizuje urodziny, imprezy firmowe, wieczory panieńskie i kawalerskie itp. Dodatkową usługą są także mobilne pokoje typu escape the room, zarówno u klientów, jak i w terenie.

The Mystery Room

Rozrywka i czas wolny, Pokój zagadek
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.