Thai Land Massage & Spa

ul. Długa 14, Poznań (Poznań-Stare Miasto)

Tradycyjny masaż tajski, aromatycznym olejkiem i więcej od 99 zł w Thai Land Massage&Spa

Wybierz opcję

Wyróżniki

Powolne i rytmiczne uciskanie odpowiednich punktów energetycznych na ciele powoduje uśmierzenie bólu i zniwelowanie napięcia

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

1 godz. wybrany masaż tajski:

  • 99 zł zamiast 150 zł za 1 masaż,
  • 199 zł zamiast 300 zł za 2 masaże,
  • 299 zł zamiast 450 zł za 3 masaże.

Tradycyjny Masaż Tajski uśmierzy ból i zniweluje napięcia poprzez powolne i rytmiczne uciskanie odpowiednich punktów energetycznych na ciele, ale pod warunkiem, że tak jak w Thai-Land Massage jest wykonany przez doświadczone masażystki z Tajlandii.

Masaże do wyboru:

  • Tradycyjny masaż tajski: intensywny i głęboki masaż wykonywany najczęściej na podłodze i w wygodnym ubraniu.
  • Masaż tajski głowa, ramiona i plecy: od pasa w górę, sekwencja technik będąca połączeniem akupresury ważniejszych punktów na ciele z elementami jogi i rozciągania.
  • Masaż tajski olejkami aromatycznymi: relaksuje i uwalnia od stresu, uśmierza ból ramion, karku, szyi, pleców i nóg, ma na celu usprawnienie działania układu odpornościowego i nerwowego oraz przyspieszenie wydalania nadmiaru wody z organizmu. Dowiedz się więcej o tym, czego spodziewać się po masażu.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje masażu gorącymi stemplami ziołowymi, gorącym olejkiem kokosowym, mlecznym. Realizacja grouponu możliwa od pn. do pt.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 510 404 504 wraz z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Thai Land Massage&Spa

Tradycyjny Masaż Tajski jest nazywany jogą dla leniwych. Masaż ten zawiera połączenie akupresury, Shiatsu oraz elementy jogi. Ta odprężająca technika masowania oddziałuje na ciało w sposób, który prowadzi do jego rozluźnienia oraz ukojenia zmysłów i umysłu. W Thai-Land Massage można znaleźć kilka rodzajów tego typu relaksu i ukojenia – od wersji Tradycyjnego Masażu Tajskiego po te mniej intensywne z wykorzystaniem różnych olejków. Dzięki temu sesja będzie niezwykle przyjemnym przeżyciem dla ducha i ciała.

Więcej informacji na Facebooku.