Brak nowych powiadomień

ul. Warszawska 8, Piaseczno

Tajski Rytuał Tropikalny: 90 minut dla 1 osoby za 149,99 zł i więcej opcji w Thai Bali Spa (do -41%)

Oferta ograniczona czasowo!
Do -41%
Wybierz opcję

Wyróżniki

Tajskie zabiegi pielęgnacyjne w połączeniu z aromaterapeutycznym masażem olejkowym pozwalają zachować zdrowie ciała i ducha

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Istotne recenzje

W skrócie

Szczegóły:

  • czas trwania: 90 lub 120 minut

90-minutowy Tajski Rytuał Tropikalny

  • 90-minutowy masaż tajski lub balijski
  • peeling lub maska

120-minutowy Tajski Rytuał Tropikalny

  • 120-minutowy masaż tajski lub balijski
  • peeling i maska

Seria relaksujących zabegów z wykorzystaniem produktów bogatych w przeciwutleniacze, witaminę C, witaminy z grupy B oraz licznych minerałów. Mają one wpływ nie tylko na nawilżenie i odżywienie skóry, ale także jej odmłodzenie.

Efekty rytuału:

  • zapobieganie starzeniu się skóry
  • intensywnie nawilżenie skóry
  • ciało widocznie rozjaśnione

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Z oferty można korzystać od 15.11.19.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Możliwość wymiany grouponu na imienne zaproszenie (imienną kartę podarunkową).
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 663 930 088 z podaniem kodu zabezpieczającego. Rezerwacja możliwa w godzinach: 12-22. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Thai Bali Spa

Nie trzeba odbywać dalekich podróży, by zaznać odrobiny tropikalnych wrażeń. Salon specjalizuje się bowiem w tradycyjnym masażu tajskim i balijskim, dzięki którym odprężyć można nie tylko ciało, ale i ducha. Rytuały i zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych masażystów z Tajlandii i Bali, a największa staranność pozwoli cieszyć się radością płynącą z egzotycznych doświadczeń.

Thai Bali Spa

Masaż