Najlepsze z Groupon

TEZBI Optyk

Pachońskiego 8A, Kraków

19,99 zł za groupon wart 300 zł na zakup okularów korekcyjnych ze szkłami z antyrefleksem i więcej w TEZBI Optyk

Wybierz opcję
Ponad 10 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Odpowiednio dobrane okulary poprawią ostrość widzenia, ochronią oczy przed szkodliwymi czynnikami, a modne oprawki dodadzą uroku

Komentarze klientów Groupon

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Wybierz 1 z 3 opcji

Groupon wartościowy na zakup okularów korekcyjnych:

  • 19,99 zł za groupon wart 300 zł na zakup okularów korekcyjnych ze szkłami z ulepszonym antyrefleksem oraz powłoką oleofobową, hydrofobową, utwardzeniem i badaniem ostrości wzroku,
  • 29,99 zł za groupon wart 300 zł na zakup okularów korekcyjnych fotochromowych Transitions Signature VII z ulepszonym antyrefleksem oraz powłoką oleofobową, hydrofobową, utwardzeniem i badaniem ostrości wzroku,
  • 49,99 zł za groupon wart 500 zł na zakup okularów progresywnych (szkła tupu LIFESTYLE z ulepszonym antyrefleksem oraz powłoką oleofobową, hydrofobową, utwardzeniem i badaniem ostrości wzroku) dla osób po 43 roku życia.

Szkła progresywne przeznaczone są dla osób z wadą wzroku do dali po 43 roku życia.

TEZBI Optyk Kraków

Profesjonalizm i solidność to dewiza działalności firmy. 25 letnia praktyka zawodowa pozwala spełniać największe wymagania. Salon specjalizuje się w sprzedaży soczewek okularowych takich firm jak JZO, Hoya, Seiko, Essilor, Carl Zeiss. Szeroki wybór powłok umożliwia dopasowanie takich szkieł, aby ich użytkowanie było komfortowe, a widzenie ostre. Mamy bardzo duży wybór opraw okularowych w najmodniejszych wzorach takich marek jak Bergman, ZanZara, Liw Lewant, Jai Kudo, Forsetti. Poza doborem i sprzedażą soczewek i oprawek, istnieje możliwość wykonania badania ostrości wzroku.

Więcej informacji można znaleźć na Facebooku.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 20 grouponów, ale wykorzystać maks. 10 grouponów. Gropony się nie sumują, jeden groupon to jedna para okularów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Oferta Grouponu nie łączy się z innymi promocjami. W przypadku przekroczenia wartości grouponu różnicę należy dopłacić w salonie. 
Kontakt tel. 536 560 080
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online na http://rezerwacja.groupon.pl/. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

TEZBI Optyk