Brak nowych powiadomień

Tesla Warszawa

Franciszka Klimczaka 1, Warszawa

30-minutowa jazda samochodem Tesla Model 3 Performance za 200 zł i więcej opcji w Tesla Warszawa (do -50%)

Wybierz opcję
Firma tego partnera jest czynna i podejmuje działania mające na celu ochronę zdrowia poprzez przestrzeganie wszystkich obowiązujących przepisów prawa i regulacji dotyczących bezpieczeństwa w obliczu COVID-19.

Wyróżniki

Autopilot, natychmiastowy moment obrotowy – niezapomniane wrażenia gwarantowane

O tej ofercie

30-minutowa lub godzinna jazda samochodem Tesla Model 3 Performance – Warszawa

Zasiądź za kierownicą Tesli Model 3 Performance i doświadcz przyszłości na własnej skórze.

Wszystkie nasze pojazdy są w pełni wyposażone i zawierają m.in.:

- autopilot 2.5

- napęd 4x4 Dual Drive

- wnętrze premium

0-100 km/h w 3,3 sek.

Podczas jazdy nasz przedstawiciel zapewni Państwu instruktaż oraz prezentację kluczowych funkcji pojazdu. Poznacie również zasady działania siatki neuronowej Tesla Vision, jak i wiele innych ciekawostek.

Autopilot Experience to idealny prezent dla każdego fana technologii i motoryzacji, od nastolatków po seniorów.

Warto wiedzieć

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Zmiana rezerwacji możliwa z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Miejsce zbiórki: Royal Wilanów, Franciszka Klimczaka 1, Warszawa. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. lub e-mail 603 666 627 | kontakt@tesla-warszawa.com. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpiaczający. Oferta przeznaczona dla osób, których minimalny wiek to 25 lat bądź które posiadają prawo jazdy co najlniej 5 lat. W przypadku braku prawa jazdy możliwe jest odbycie jazdy w fotelu pasażera. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Tesla Warszawa

Jesteśmy pierwszą w Warszawie wypożyczalnią Tesli. Oferujemy najmy krótko- i długoterminowe, jazdy próbne, a także przejazdy ślubne i obsługę eventów. Nasza działalność powstała z czystej pasji, a wieloletnie doświadczenie gwarantuje satysfakcję z naszych usług.