Termy Szaflary

Osiedle Nowe 20, Szaflary

Baseny termalne i sauny: bilety indywidualne i rodzinne bez limitu czasowego w Termach Szaflary (do -17%)

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja do całodziennego wypoczynku i wodnych atrakcji w wodnym parku rozrywki z basenami termalnymi i saunarium

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
I
Iwona
7 Oceny7 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 21, 2022
Wszystko co potrzeba do odpoczynku i relaksu. Polecam
I
Iwona
7 Oceny7 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
grudzień 21, 2022
Wszystko czego potrzeba do odpoczynku.

O tej ofercie


Jednodniowy wstęp na baseny termalne i sauny w Termach SzaflaryWażność:

do 31.12.2022 lub 23.12.2022 (w opcji z lunchem)


Szczegóły:

  • w ofercie: bilety na baseny termalne i sauny bez limitu czasowego dla 1 osoby lub rodziny
    • opcjonalny lunch w Restauracji Mokrej, na który składa się zupa i drugie danie (surówka, mięso, ziemniaki) lub inne jednoskładnikowe drugie danie (np. pierogi)
  • godziny otwarcia należy sprawdzić na stronie www.termyszaflary.com

Baseny termalne

W ramach biletu całodziennego normalnego i rodzinnego czeka na poszukiwaczy wodnych atrakcji wstęp na baseny wypełnione wysokozmineralizowaną wodą termalną o wysokich właściwościach wśród wód wykorzystywanych w celach rekreacyjnych na Podhalu. Kąpiel w wodzie o temperaturze 30-38°C, a także relaks przy użyciu urządzeń do hydromasażu, m.in. biczy wodnych, ławek do masażu, jeżyków czy gejzerów oraz urządzeń do masażu karku i części barkowej szerokimi i wąskimi strumieniami wody może pozytywnie wpłynąć na kondycję ciała i ducha w chłodne dni. Dodatkową atrakcją dla amatorów wrażeń jest zjeżdżalnia o długości ponad 55 m.

Saunarium

Na tych, którzy skuszą się na wariant open, czeka ponadto wstęp do saunarium, które stanowi propozycją dla osób ceniących sobie kameralny charakter. We wnętrzu tej strefy skrywają się sauny: fińska, infrared, ziołowa, aromaterapeutyczna oraz parowa.


Warunki

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Groupon należy wymienić na bilet. Po dokonaniu wymiany grouponu na bilet, nie ma możliwości dokonania zwrotu przez klienta. Bilety realizowane są cały tydzień. Groupon nie upoważnia do wejścia poza kolejką. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny do 31/12/2022 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Termy Szaflary

Zlokalizowany ok. 200 m od zakopianki w drodze do Zakopanego na wysokości miejscowości Bańska Niżna obiekt oferuje wiele możliwości relaksu i wypoczynku dla osób w każdym wieku. Komfortowo wyposażone apartamenty, baseny z wysokozmineralizowaną wodą, sauny i restauracje – z włoską i polską kuchnią – to atrakcje, które wypełniają dzień w Termach Szaflary. Na amatorów kąpieli czeka zjeżdżalnia rodzinna oraz brodzik dla najmłodszych pływaków. W tej strefie skorzystać także można z hydromasażu, w tym z biczów wodnych, gejzerów i innych urządzeń do masażu. Oddzielną strefę stanowi saunarium z sauną fińską, infrared, ziołową, aromaterapeutyczną i parową oraz strefa spa & wellness, w której o wygląd i dobre samopoczucie klientów dba zespół fizjoterapeutów i kosmetologów. W tej strefie dostępne są zabiegi na twarz, masaże oraz klasyczne i egzotyczne rytuały regenerujące całe ciało.

Więcej informacji na Facebooku.