Brak nowych powiadomień
top-rated-merchant-icon Najwyżej oceniane kupiec

Najwyżej oceniane kupiec

Terma Bania jest najlepszym sprzedawcą ze względu na średnią ocenę 4,5 gwiazdki lub wyższą w oparciu o minimum 400 ocen.

Terma Bania

Terma Bania

70+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Rozrywka w parku wodnym z licznymi atrakcjami i rześkie górskie powietrze to przepis na wypoczynek dla dzieci i dorosłych

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
M
Marcin
1 Oceny1 reviews
lipiec 13, 2019
Bardzo fajne miejsce 😍 polecam
J
Jacek
2 Oceny2 reviews
czerwiec 21, 2019
Świetne miejsce do relaksu z ekstra widokiem na góry.
A
Adrian
2 Oceny2 reviews
czerwiec 21, 2019
Super! Wszystko na mega plus!🙂
Zobacz wszystkie opinie

W skrócie

Wybierz 1 z 12 opcji

Bilety do parku wodnego Terma Bania

 • 49 zł zamiast 65 zł za bilet do Strefy Basenowej (Strefa Zabawy i Relaksu) na cały dzień dla dziecka do 13 roku życia (pon.-pt.)
 • 65 zł zamiast 85 zł za bilet do Strefy Basenowej (Strefa Zabawy i Relaksu) na cały dzień dla 1 osoby dorosłej (pon.-pt.)
 • 65 zł zamiast 85 zł za bilet do Saunarium i Strefy Relaksu cały dzień dla 1 osoby dorosłej (pon.-pt.)
 • 79 zł zamiast 95 zł za bilet open (Saunarium, Strefa Zabawy i Relaksu) na cały dzień dla 1 osoby dorosłej (pon.-pt.)
 • 139 zł zamiast 225 zł za bilet open (Saunarium, Strefa Zabawy, Relaksu) na cały dzień + 30-min. masaż relaksacyjny dla 1 os. dorosłej (pon.-pt.)
 • 270 zł zamiast 450 zł za bilet open (Saunarium, Strefa Zabawy, Relaksu) na cały dzień + 30-min. masaż relaksacyjny dla 2 os. dorosłych (pon.-pt.)
 • 69 zł zamiast 85 zł za bilet do Strefy Basenowej (Strefa Zabawy i Relaksu) na cały dzień dla dziecka do 13 roku życia (sob.-niedz.)
 • 79 zł zamiast 119 zł za bilet do Strefy Basenowej (Strefa Zabawy i Relaksu) na cały dzień dla 1 osoby dorosłej (sob.-niedz.)
 • 79 zł zamiast 119 zł za bilet do Saunarium i Strefy Relaksu cały dzień dla 1 osoby dorosłej (sob.-niedz.)
 • 89 zł zamiast 135 zł za bilet open (Saunarium, Strefa Zabawy i Relaksu) na cały dzień dla 1 osoby dorosłej (sob.-niedz.)
 • 159 zł zamiast 265 zł za bilet open (Saunarium, Strefa Zabawy, Relaksu) na cały dzień + 30-min. masaż relaks. dla 1 os. dorosłej (sob.-niedz.)
 • 299 zł zamiast 530 zł za bilet open (Saunarium, Strefa Zabawy, Relaksu) na cały dzień + 30-min. masaż relaks. dla 2 os. dorosłych (sob.-niedz.)

Szczegóły:

 • 3 niezależne strefy: Zabawy, Relaksu i Saunarium
 • liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych
 • łączna powierzchnia lustra wody: aż 2400 m²

Strefa Zabawy to 5 basenów z wodą termalną o temperaturze do 36°C, zjeżdżalniami zewnętrznymi o łącznej długości blisko 300 m, karuzelami wodnymi, armatkami i kaskadami oraz innymi atrakcjami. W Strefie Zabawy zlokalizowano również wodny plac zabaw i wanny z surową wodą siarkową.

Strefa Relaksu zawiera 6 basenów z wodą termalną o różnej specyfice i zdrowotnych właściwościach. W grudniu 2018 roku do użytku oddano nowe baseny zewnętrzne z wodą o temperaturze do 38°C. Na całej długość linii brzegowej zlokalizowano urządzenia do hydromasażu: dysze oraz leżanki wodno-powietrzne. Nowością jest wodny drink-bar.

Od maja dostępne będą nowe sauny zewnętrzne, studnia do schładzania oraz wytwornica śniegu.

Saunarium to:

 • sauna fińska (temp. do 100°C i do 20% wilgotności)
 • łaźnia parowa (temp. do 45°C i do 100% wilgotności)
 • grota kamienna (temp. do 50°C i do 45% wilgotności)
 • sauna Stara góralska (temp. do 60°C i do 35% wilgotności)
 • ruska bania (temp. do 65°C i do 60% wilgotności)
 • basen z wodą chłodzącą do pływania
 • basen solankowy z tężnią solankową oraz grota solna

Rytuały saunowe zgodnie z harmonogramem w cenie biletu.

Warunki

Groupon ważny do 19.06.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. 
Terminy wyłączone: w dniach 8-18.04.2019 przerwa technologiczna (obiekt nieczynny) oraz 19-22.04.2019 i 27.04-05.05.2019.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: z wydrukowanym kuponem należy zgłosić się do Biura Obsługi Klienta.
Dodatkowe informacje: groupony można łączyć.
W przypadku opcji z 30-minutowym masażem relaksacyjnym dla 2 osób, zabiegi odbywać się będą w osobnych gabinetach.
W przypadku pakietów z masażem wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu zabiegów w Powrót do Źródła Medical SPA, tel. 18 265 74 94. Podczas realizacji kuponu klient otrzyma opaskę na rękę uprawniającą do realizacji usługi SPA. 
Korzystanie z saun suchych i mokrych odbywa się zgodnie z ogólnymi zasadami:
- do saun należy wejść nago, przy czym do saun suchych obligatoryjnie trzeba zabrać ze sobą ręcznik lub pareo (ręcznik należy rozłożyć pod całe ciało, siadając lub kładąc się na ławkach w taki sposób, by żadna część ciała nie stykała się bezpośrednio z deskami, w tym stopy),
- z saun mokrych korzysta się nago (przed zajęciem miejsca na ławce należy opłukać siedzisko wodą za pomocą węża znajdującego się przy wejściu, po zakończeniu czynność powtórzyć),
- użytkownik korzystający z Saunarium w stroju kąpielowym musi liczyć się z możliwością obecności innych użytkowników, którzy poruszają się po strefie nago,
- z natrysków oraz z basenów można korzystać w strojach kąpielowych bądź nago.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Terma Bania

Rozrywka w parku wodnym i rześkie górskie powietrze to dobry przepis na wypoczynek. Terma Bania to miejsce, w którym dorośli i dzieci mogą oddać się zabawie i zapomnieć o codziennych obowiązkach.

W kompleksie Term Bania dostępnych jest 14 basenów zewnętrznych i wewnętrznych, w tym baseny termalne z temp. wody od 34°C do 38°C, 5 zjeżdżalni, różnego rodzaju sauny i łaźnie oraz grota kamienna z dozownikiem solanki.

Strefa Zabawy to 5 basenów z wodą termalną o temperaturze do 36°C, zjeżdżalniami zewnętrznymi o łącznej długości blisko 300 m, karuzelami wodnymi, armatkami i kaskadami oraz innymi atrakcjami. W Strefie Zabawy zlokalizowano również wodny plac zabaw i wanny z surową wodą siarkową. Strefę Letnią (dostępna w okresie wakacyjnym) tworzą m.in. Mokry Plac Zabaw, Dmuchany Wodny Plac Zabaw, 3-torowy Ślizg Wodny o wspólnej długości ponad 150 m, strefa kąpieli słonecznych, na której rozmieszczono ponad 500 wygodnych leżaków oraz bary. Dmuchany Plac Zabaw to imponującej wielkości wodne miasteczko. Na powierzchni niemal 400 metrów kwadratowych znajdują się baseny, zjeżdżalnie i rynny wodne napełnione wodą termalną, którą w tym celu znacznie się schładza. Do dyspozycji gości oddano również Mokry Plac Zabaw, który w upalne dni cieszy nie tylko najmłodszych. Strefa Letnia jest częścią Strefy Zabawy.

Strefa Relaksu zawiera 6 basenów z wodą termalną o różnej specyfice i zdrowotnych właściwościach. W tym nowe baseny zewnętrzne z wodą o temperaturze do 38°C. Na całej długość linii brzegowej zlokalizowano urządzenia do hydromasażu: dysze oraz leżanki wodno-powietrzne. Nowością jest wodny drink-bar. Od maja dostępne nowe sauny zewnętrzne, studnia do schładzania oraz wytwornica śniegu.

Saunarium to sauna fińska (temp. do 100°C i do 20% wilgotności), łaźnia parowa (temp. do 45°C i do 100% wilgotności), grota kamienna (temp. do 50°C i do 45% wilgotności), sauna Stara góralska (temp. do 60°C i do 35% wilgotności), ruska bania (temp. do 65°C i do 60% wilgotności). Saunarium to również basen z wodą chłodzącą do pływania, basen solankowy z tężnią solankową oraz grota solna. Rytuały saunowe odbywają się zgodnie z harmonogramem w cenie biletu.

Terma Bania

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki, Park wodny
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.