Brak nowych powiadomień

Teatr Nowy w Krakowie

Od 59,99 zł: bilety na wybrany spektakl w Teatrze Nowym (do -45%)

Do -45%
4 Opinii
Wybierz opcję

Wyróżniki

W ramach repertuaru m.in. „Samobójca”, „My z ZMP”, „Moskwa Pietuszki”,„Casting”, „Lubiewo”

Komentarze


Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 3 opcji

Bilety na wybrany spektakl

  • 59,99 zł zamiast 100 zł za 2 bilety,
  • 84,99 zł zamiast 150 zł za 3 bilety,
  • 109,99 zł zamiast 200 zł za 4 bilety.

W repertuarze m.in.:

„Samobójca”

Związek Radziecki. Późne lata 20-te. Pozbawiony pracy i jakichkolwiek życiowych podniet Siemion Siemionowicz Podsiekalnikow zaczyna głośno rozmyślać o samobójstwie. Początkowy strach, jaki ta deklaracja budzi w jego najbliższym otoczeniu, sprawia z czasem że Sienia staje się bohaterem masowej wyobraźni, a coraz więcej osób z jego otoczenia w jego bohaterskiej, samobójczej śmierci widzi szansę własnego awansu społecznego i politycznego.

„Lubiewo”

Starzejący się homoseksualiści: on- Patrycja i on-Lukrecja, którzy w latach swojej świetności „polowały” w parku na heteroseksualnych mężczyzn, zostają zamknięci w swojej przeszłości w starym gomułkowskim bloku. Nieustannie toczą opowieści o AIDS, które zbierało pierwsze żniwo wśród ich przyjaciół, kiedy wolna Polska otworzyła swe granice, o seksualnych przygodach w parku, o rosyjskich żołnierzach stacjonujących w komunistycznej Polsce…

„Pokój do wynajęcia”

Pełna surrealizmu, komedia o miłości i bliskości we współczesnym świecie. Rozmowa dwójki bohaterów staje się początkiem dyskusji o relacjach i emocjach. W ich dywagacjach pojawia się obraz człowieka, który pragnie odnaleźć swoje miejsce w świecie. Tytuł spektaklu jest więc metaforą, w której pokój oznacza ludzkie wnętrze, zaś jego wynajęcie jest tak naprawdę jego wypełnieniem, wypełnieniem sensem życia.

„My z ZMP”

Opowieść o organizacji przełomu lat 40 i 50 ubiegłego wieku. Do jej szeregów należało wówczas niemal 100% uczniów i studentów zaś jej przesłaniem było: ”Od młodych ludzi zależy przyszłość naszego kraju, przyszłość socjalizmu, który młode pokolenie przeobrazi w powszechny dobrobyt i powszechne szczęście”. 

„Moskwa Pietuszki”

Opowieść na granicy rockowego koncertu i spektaklu wg. poematu Wieniedikta Jerofiejewa. W jej trakcie, widzowie wspólnie z aktorami przyjrzą się smutnemu obrazowi współczesnego, uzależnionego od alkoholu narodu rosyjskiego.

„Casting”

Przedstawienie oparte na ruchu i niespełnionym trójkącie miłosnym: troje aktorów, bez pracy, trzy relacje. On kocha ją. Ona kocha jego. Ale on kocha jego. Spektakl grany w języku słowackim z polskimi napisami

Aktualny repertuar dostępny tutaj:

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Realizacja: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany i wymień na bilet. Dowolne miejsca do wyboru na sali. 
Kasy są otwarte 1 godz. przed spektaklem. Groupony należy wymienić najpóźniej 15 min przed spektaklem.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 12 426 45 06 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Teatr Nowy w Krakowie

Założony w 2006 roku teatr tworzy grupa młodych artystów i absolwentów krakowskich uczelni. Wspólnymi siłami popularyzują najnowszą dramaturgię, produkują spektakle teatralne, umożliwiają debiuty sceniczne, aktorskie i reżyserskie. Teatr Nowy w Krakowie miał przyjemność współpracować z wybitnymi twórcami i postaciami, wśród których można wymienić m.in. Bogdana Hussakowskiego, Pawła Sanakiewicza, Sonię Bohosiewicz, Daniela Olbrychskiego czy Piotra Cyrwusa.

Teatr Nowy w Krakowie

Nocna rozrywka, Filmy, Atrakcje dla dzieci, Program dla dzieci, Bilety, Kino
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.