zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem ZNIZKA. Dziś koniec.

Szkoła Spadochronowa Skoczek

Sierakowo 56, Przasnysz

Skok w tandemie z wysokości 4000 metrów za 599 zł w Szkole Spadochronowej Skoczek w Przasnyszu (zamiast 800 zł)

Wybierz opcję
Ponad 200 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Pomysł na debiut w chmurach i niebiańskie wrażenia: około 10 minut swobodnego lotu, podczas którego można podziwiać niesamowite widoki

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
P
PatrycjaKondrusiewicz
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
maj 2, 2022
Pełen profesjonalizm i fajny klimat. Bardzo polecam :))
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 20, 2021
Rewelacyjni ludzie i świetna oferta
M
Myroslava
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
październik 20, 2021
Rewelacja. Super podejscie, wspaniali instruktorzy. Narzeczony zachwycony prezentem. Latem planujemy wrócić i skoczyć razem 💪
M
Marta
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 15, 2021
Atmosfera na 6+! Czułam się zaopiekowana, Wszyscy są uśmiechnięci i pełni energii. Organizacja spoko.Raz dwa i wszystko dopięte na ostatni guzik. Instruktorzy kochani! Sam skok - do teraz mam przed oczami...i chyba już tak zostanie! Mega wrażenia!!! polecam miejsce..jak w domu :) do zooooooo
W
Weronika
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 4, 2021
Było cudownie! Super prezent dla kogoś lub samego siebie. Ludzie na miejscu bardzo przyjaźni i pomocni przez co nie czuć strachu przed skokiem ;)
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie


Szczegóły

  • w ofercie: skok spadochronowy w tandemie z wysokości 4000 m
  • w cenie:
    • szkolenie i przygotowanie do skoku
    • wypożyczenie kombinezonu, gogle
    • pamiątkowy certyfikat
    • filmowanie dodatkowo płatne (informacje na miejscu)

50 sekund swobodnego spadania z prędkością 200 km/h to emocjonująca, pełna adrenaliny podniebna przygoda. By zdobyć takie doświadczenie, nie trzeba robić żadnych badań ani licencji, gdyż skoki tandemowe z instruktorem wymagają jedynie odbycia 15-minutowego szkolenia.

Po otwarciu spadochronu następuje około 7-10 minut lotu na otwartej czaszy, podczas którego można samodzielnie sterować spadochronem, podziwiając widoki.

Warunki

Maks. waga uczestnika: 105 kg. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 505 157 157. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Oferta nie obejmuje usługi filmowania, dopłata na miejscu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.Sezon skoków rozpoczyna się w okolicach kwietnia 2022 (zależne od warunków atmosferycznych). Skoki odbywają się w Przasnyszu w piątki, soboty i niedziele. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych organizator zastrzega sobie możliwość przełożenia terminu skoków. Groupon ważny do 30/08/2022 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Szkoła Spadochronowa Skoczek

Skoczek jest Certyfikowanym Ośrodkiem Szkolenia Lotniczego, którego instruktorzy mają za sobą tysiące skoków spadochronowych. Pod ich opieką można skorzystać nie tylko ze skoków w tandemie, ale także z kursów spadochronowych AFF. Bezpieczeństwo i komfort podniebnej zabawy zapewnia doświadczona kadra oraz sprzęt renomowanych firm.

Szkoła działa na dwóch lotniskach – w Przasnyszu koło Warszawy i w Nowym Targu.