Skok w tandemie od 499 zł w Szkole Spadochronowej Skoczek

235 Opinii

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
700 zł 29% 201 zł
Już 210 kupionych

W skrócie

 • Pomysł na debiut w chmurach: bez konieczności robienia badań i licencji
 • Niezapomniane wrażenia: 50 sekund swobodnego spadania z prędkością 200 km/h
 • Lokalizacja: Przasnysz, 80 km od Warszawy

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 5 grouponów.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Skoki odbywają się na lotnisku Aeroklubu Północnego Mazowsza w Przasnyszu. Skoki odbywają się w piątki, soboty i niedziele do końca czerwca 2014 roku 
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 501 061 098 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Skok w bok podnosi adrenalinę, ale upadek może być opłakany w skutkach. Z dzisiejszym grouponem przeżyjesz przygodę swojego życia, wykonując skok ze spadochronem z miękkim lądowaniem z wysokości 4000 m w Szkole Spadochronowej Skoczek.

Oferta
skok spadochronowy w tandemie w 1 z 5 opcji:

1) 499 zł zamiast 700 zł za skok dla 1 osoby,
2) 958 zł zamiast 1400 zł za skok dla 2 osób,
3) 1407 zł zamiast 1950 zł za skok dla 3 osób,
4) 1836 zł zamiast 2600 zł za skok dla 4 osób,
5) 2250 zł zamiast 3250 zł za skok dla 5 osób

50 sekund swobodnego spadania z prędkością 200 km/h to gwarancja doznania mocnych wrażeń i podniesionej adrenaliny. Aby przeżyć przygodę swojego życia, nie trzeba robić żadnych badań ani licencji, skoki tandemowe z instruktorem wymagają bowiem jedynie odbycia 15-minutowego szkolenia. Po nim można cieszyć się niezapomnianymi widokami przez ok. 10 minut swobodnego lotu na otwartym spadochronie. Niesamowitą pamiątką na całe życie są film i zdjęcia, które można robić w trakcie lotu.

Szkoła Spadochronowa Skoczek
Skoczek jest Certyfikowanym Ośrodkiem Szkolenia Lotniczego, którego instruktorzy mają w swoim dorobku tysiące skoków spadochronowych. Pod ich opieką można skorzystać nie tylko ze skoków w tandemie, ale także z kursów AFF. Zajęcia prowadzone są tam na dwóch lotniskach – w Przasnyszu i na południu kraju w Nowym Targu, a bezpieczeństwo i komfort podniebnej zabawy zapewniają doświadczenie kadry oraz sprzęt renomowanych firm.

Komentarze

235 Opinii

super, ekstra, rewelacja :)
Sylwia S. · 7 dni temu
Super emocje ;))
Kamil M. · 8 dni temu
Profesjonalna obsługa, moc wrażeń :)
Łukasz G. · 8 dni temu
Merchant Location Map
 1. 1

  Szkoła Spadochronowa Skoczek

  ul. Sierakowo 56

  Przasnysz, MAZOWIECKIE 06-300

  Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
{}