Skok w tandemie od 499 zł w Szkole Spadochronowej Skoczek

Szkoła Spadochronowa Skoczek

Kup jako prezent
Już 200 kupionych

W skrócie

  • Pomysł na debiut w chmurach: bez konieczności robienia badań i licencji
  • Niezapomniane wrażenia: 50 sekund swobodnego spadania z prędkością 200 km/h
  • Lokalizacja: Przasnysz, 80 km od Warszawy

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 5 grouponów.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Skoki odbywają się na lotnisku Aeroklubu Północnego Mazowsza w Przasnyszu. Skoki odbywają się w piątki, soboty i niedziele do końca czerwca 2014 roku 
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 501 061 098 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Skok w bok podnosi adrenalinę, ale upadek może być opłakany w skutkach. Z dzisiejszym grouponem przeżyjesz przygodę swojego życia, wykonując skok ze spadochronem z miękkim lądowaniem z wysokości 4000 m w Szkole Spadochronowej Skoczek.

Oferta
skok spadochronowy w tandemie w 1 z 5 opcji:

1) 499 zł zamiast 700 zł za skok dla 1 osoby,
2) 958 zł zamiast 1400 zł za skok dla 2 osób,
3) 1407 zł zamiast 1950 zł za skok dla 3 osób,
4) 1836 zł zamiast 2600 zł za skok dla 4 osób,
5) 2250 zł zamiast 3250 zł za skok dla 5 osób

50 sekund swobodnego spadania z prędkością 200 km/h to gwarancja doznania mocnych wrażeń i podniesionej adrenaliny. Aby przeżyć przygodę swojego życia, nie trzeba robić żadnych badań ani licencji, skoki tandemowe z instruktorem wymagają bowiem jedynie odbycia 15-minutowego szkolenia. Po nim można cieszyć się niezapomnianymi widokami przez ok. 10 minut swobodnego lotu na otwartym spadochronie. Niesamowitą pamiątką na całe życie są film i zdjęcia, które można robić w trakcie lotu.

Szkoła Spadochronowa Skoczek
Skoczek jest Certyfikowanym Ośrodkiem Szkolenia Lotniczego, którego instruktorzy mają w swoim dorobku tysiące skoków spadochronowych. Pod ich opieką można skorzystać nie tylko ze skoków w tandemie, ale także z kursów AFF. Zajęcia prowadzone są tam na dwóch lotniskach – w Przasnyszu i na południu kraju w Nowym Targu, a bezpieczeństwo i komfort podniebnej zabawy zapewniają doświadczenie kadry oraz sprzęt renomowanych firm.

Komentarze

Prezent się spodobał. Skoczek był zadowolony.
Grzegorz W. · 16 sierpnia 2017
Profesjonalna, miła obsługa, życzliwość, ludzie z pasją. Gorąco polecam.
Małgorzata T. · 11 sierpnia 2017
Drugi skok i raczej nie ostatni. Po co pisać więcej?
Artur D. · 9 sierpnia 2017

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.