Brak nowych powiadomień

Szkoła Spadochronowa Omega

ul. Żorska 374 e, Rybnik

Skok tandemowy ze spadochronem (649,99 zł) i filmowaniem (749,99 zł) w Szkole Spadochronowej Omega w Rybniku

Wybierz opcję

Wyróżniki

Swobodne spadanie z dużą prędkością dostarcza mocnych wrażeń i podnosi adrenalinę

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Wybierz 1 z 2 opcji

Skok tandemowy ze spadochronem z wysokości 3000-4000 m, 20-minutowy lot widokowy ze szkoleniem:

  • 649,99 zł za 1 skok bez filmu Full HD,
  • 749,99 zł za 1 skok z filmem Full HD.

Skoki odbywają się od czwartku do niedzieli.

Skok ze spadochronem w tandemie to najlepsza propozycja dla osób, które chcą poczuć dużą dawkę adrenaliny przy minimalnym stresie i odpowiednim bezpieczeństwie. Wystarczy przyjechać na lotnisko chwilę przed umówioną godziną. Instruktor pomoże uczestnikowi założyć kombinezon, okulary, a także dopasuje uprząż. Następnie zaprosi na krótkie szkolenie, podczas którego przedstawione zostaną podstawowe zasady i sposób zachowania w trakcie skoku.

Instruktor zaprowadzi uczestnika do samolotu przypnie do swojego spadochronu – to on czuwa nad bezpiecznym przebiegiem całego skoku. Samolot wznosi się na wysokość 3 do 4 tys. metrów około 25 minut, po czym następuje wyskok i swobodne spadanie z prędkością około 200km/h. Na wysokości 1700 m instruktor otwiera czaszę główną i razem z uczestnikiem zaczyna szybować po niebie. Przy lądowaniu poprosi on o podniesienie wysoko nóg, by łagodnie i bezpiecznie wylądować.

Warunki

Groupon ważny przez 8 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Maksymalna waga uczestnika skoku to 105 kg. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 605 733 344  Należy w przeciągu 14 dni skontaktować się ze szkołą spadochronową i ustalić przybliżony termin skoku z podaniem kodu zabezpieczającego
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Szkoła Spadochronowa Omega

Firma jest jedną z najstarszych szkół spadochronowych w Polsce, szkolącą nowoczesną metodą AFF, oraz wykonującą skoki tandemowe z pasażerami. Swoje doświadczenie opiera na dziesiątkach tysięcy skoków tandemowych, setkach wyszkolonych skoczków, oraz dużej liczby instruktorów. Omega specjalizuje się nie tylko w skokach tandemowych, ale też prowadzi wiele szkoleń, takich jak: szkolenia skoczków spadochronowych metodą AFF, kursy spadochronowe do uprawnień PJ, do uprawnienia instruktorskiego INS oraz do uprawnienia dodatkowego instruktora AFF i TANDEM, a także praktyki instruktorskie.

Szkoła Spadochronowa Omega

Sport i rekreacja, Skoki spadochronowe