Najlepsze z Groupon

Szkoła Paralotniowa Albatros

ul. Górska 19, Międzybrodzie Żywieckie

Lot paralotnią ze szkoleniem (199,99 zł) i nagraniem wideo (od 219,99 zł) w Szkole Paralotniowej Albatros (do -38%)

Wybierz opcję
Ponad 200 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Niezapomniana przygoda w przestworzach i okazja do podziwiania zapierających dech w piersiach krajobrazów z opcją wideofilmowania

Komentarze

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
B
Bozena
1 Oceny1 reviews
wrzesień 7, 2021
Rewelacja polecam kazdemu
K
Katarzyna
1 Oceny1 reviews
wrzesień 4, 2021
Jeszcze raz bardzo dziękuję Marcinowi F, który zapewnił mi niesamowity lot paralotnią, mimo że musieliśmy troszeczkę poczekać na lot, było warto! Dla takich pięknych widoków w dobrym towarzystwie warto poczekać. To było cudowny lot i polecam go każdemu, kto lubi adrenalinę oraz ciekawe doświadczenia szczególności z Marcinem, który zapewnia je w 100%! 😊😊
G
Guest
1 Oceny1 reviews
sierpień 25, 2021
Rewelacja!!!! Super doznania!!!
J
Julia
2 Oceny1 reviews
sierpień 22, 2021
Lot super, tylko bardzo krótki. Trochę źle zorganizowane logistycznie, grupa przed nami latała 30 minut, my 6 minut. A może warto uśrednić czas lotu żeby każdy wyszedł nie tylko zadowolony, ale bardzo, bardzo zadowolony z chęcią powrotu. To taka luźna sugestia. Ogólnie OK. Polecam.
S
Seweryn
2 Oceny1 reviews
lipiec 19, 2021
Świetna sprawa dla ludzi lubiących adrenalinę, którą dało się poczuć z pilotem Marcinem - naprawdę polecam. Bardzo dobra zabawa.
T
Tomasz
2 Oceny2 reviews
lipiec 15, 2021
Trochę się obawiałem samego lotu, ale niepotrzebnie ,tuż po starcie obawy minęły i zaczęła się prawdziwa frajda ! Pilot Marcin naprawdę zna się na rzeczy ! Mega doświadczenie!
T
Tomasz
2 Oceny2 reviews
lipiec 15, 2021
Rewelacja ,polecam każdemu co się nie boi takich atrakcji. Jak ktoś chce to może być łagodny lot rekreacyjny a jak ktoś lubi mocne wrażenia to akrobacje z Pilotem Marcinem naprawdę potrafią podnieść Adrenalinę ! Ja na pewno chce to powtórzyć kiedyś !
G
Guest
1 Oceny1 reviews
czerwiec 30, 2021
Naprawdę polecam.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

Lot paralotnią w tandemie dla 1 osoby ze szkoleniem zapoznawczym:

  • 199,99 zł zamiast 300 zł za lot + szkolenie (realizacja od poniedziałku do piątku),
  • 219,99 zł zamiast 350 zł za lot + szkolenie + wideofilmowanie (realizacja od poniedziałku do piątku),
  • 249,99 zł zamiast 400 zł za lot + szkolenie + wideofilmowanie (realizacja od soboty do niedzieli).

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia:1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 3 groupony. Osoby niepełnoletnie muszą mieć pisemną zgodę rodziców lub opiekunów. 
WAŻNE: Pasażer musi stawić się na Górze Żar już ze ZREALIZOWANYM GROUPONEM. W tym celu niezwłocznie po zakupie, najlepiej w ciągu 7 dni należy skontaktować się z biurem mailowo: biuro@paralotnie-albatros.pl i podać: kod groupon, kod zabezpieczający, imię i nazwisko pasażera, numer telefonu pasażera.
W dniu realizacji lotu, zaraz po przybyciu na Górę Żar pokaż już zrealizowany groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Jest to warunek konieczny do odbycia się lotu.
Dodatkowe informacje: Konieczne jest posiadanie odpowiedniego ubioru oraz obowiązkowo karty microSD do kamery GoPro o pojemności min. 8 GB w celu zrealizowania zdjęć oraz filmu z lotu (dotyczy opcji nr 2 i 3). Loty uzależnione są od warunków atmosferycznych. Szkoła zastrzega sobie prawo do zmiany terminu lotów w przypadku, gdy nie będą na to pozwalały. Wjazd koleją na szczyt Góry Żar dodatkowo płatny (ok. 20 zł). Transport z miejsca lądowania na Górę Żar płatny 20 zł.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj wyłącznie pod tym tel. 792 648 066 lub mailowo: biuro@paralotnie-albatros.pl z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zalecany kontakt w terminie 7 dni od zakupu grouponu w celu ustalenia przybliżonego terminu realizacji oferty. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Szkoła Paralotniowa Albatros

Ośrodek od 1999 roku wspiera osoby chcące podbić przestworza w spełnieniu ich marzenia. O jego profesjonalizmie świadczy choćby certyfikat przyznany przez Urząd Lotnictwa Cywilnego (nr PL/CTO-35). Założycielem szkoły Albatros jest Wojciech Owczarz, pionier polskiego paralotniarstwa, który w powietrzu spędził ponad 1400 godzin. Razem z innymi wykwalifikowanymi instruktorami bierze pod swoje skrzydła zarówno początkujących, jak i zaawansowanych paralotniarzy. Kursanci mogą liczyć nie tylko na szkolenia na wszystkich etapach, ale również odbyć tutaj zapoznawcze loty tandemowe i zakupić sprzęt paralotniowy w komisie.