Aviator Szkółka Lotnicza

AVIATOR Szkółka Lotnicza lądowisko Bobrowniki/k. Łowicza, Bobrowniki

Lot statkiem ultralekkim z możliwością samodzielnego pilotowania w Szkółce Lotniczej Aviator

Wybierz opcję
Ponad 40 odsłon dziś, więc działaj teraz!

Wyróżniki

Lot widokowo-zapoznawczy to okazja, by zaszczepić w sobie lotniczego bakcyla oraz zobaczyć świat z zupełnie innej perspektywy

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
K
Katarzyna
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
wrzesień 14, 2021
Pełen profesjonalizm! Lot odbyłam w czasie dostosowanym do obu stron. Pan pilot bardzo miły i uprzejmy. Można pytać o różne ciekawostki związane z okolicą. Piękne widoki. Polecam!

O tej ofercie

Szczegóły:

  • skład oferty: lot statkiem ultralekkim OK-UUA81 z możliwością samodzielnego pilotowania samolotu pod okiem instruktora
  • czas trwania lotu: 15, 30 lub 50 min

Warunki

Zmiana lub odwołanie rezerwacji z 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 692 482 241. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Aviator Szkółka Lotnicza

Podniebna oferta czeka na klientów szkoły lotniczej Aviator. Dzięki działającej na terenie Skierniewic firmie można wznieść się nad ziemię w trakcie lotów zapoznawczo-szkoleniowych, kursów na pilota samolotu. Oprócz tego szkoła prowadzi serwis i przegląd samolotów ULL oraz silników.

Więcej informacji na Facebooku.