Szczeciński Catering

Catering dietetyczny: dieta Balance lub Vege z dostawą na 5 lub 10 dni z firmą Szczeciński Catering (do -25%)

od
240,6 zł
Oferta niedostępna

Wyróżniki

Zbilansowane diety pudełkowe w wersji wegetariańskiej lub klasycznej mogą pomóc w zrzuceniu kilogramów i spożywaniu regularnych posiłków

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.
S
Sylwia
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
sierpień 7, 2022
Najlepsza dieta. Wszystko zawsze świeże i pyszne
M
Marta
2 Oceny2 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 13, 2022
wszystkie produkty świeżutkie, dostawa bez zastrzeżeń
K
Karolina
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
luty 6, 2022
Polecam gorąco. Smacznie, świeżo i różnorodnie!
G
Guest
1 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 16, 2022
Dania smaczne urozmaicone świeże i z dostawą na czas. Polecam
K
Katarzyna
2 Oceny1 opinie
Rating of 5 out of 5 stars
styczeń 12, 2022
Nie pierwszy raz korzystam ze Szczecińskiego Cateringu i jak dla mnie są naprawdę rewelacyjni. Te potrawy są smaczne, apetycznie wyglądają. Nie zdarza mi się czegoś wyrzucić (bo niejadalne, jak w innych cateringach). Z czystym sumieniem , polecam każdemu :) No i dostawa nad ranem - nigdy nie ma opcji, żeby dostawa się spóźniła i nie czekała na mnie pod drzwiami. POLECAM. Pyszne, urozmaicone, bomba.
Zobacz wszystkie opinie

O tej ofercie

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

 • rodzaj diety: Balance lub Vege
 • kaloryczność: 1000-2000 kcal (zależnie od opcji)
 • czas trwania: 5 lub 10 dni
 • dostawa:
  • na terenie Szczecina w cenie grouponu
  • na terenie miejscowości Bartoszewo, Bezrzecze, Dobra, Dołuje, Mierzyn, Pilchowo, Police, Przecław, Przęsocin, Skarbimierzyce, Wołczkowo, Tanowo i Tatynia płatna dodatkowo 3 zł/dzień (płatność przy pierwszej dostawie albo przelewem)
  • na terenie miejscowości Stargard, Gryfino, Radziszewo, Gorzów Wielkopolski płatna dodatkowo 4 zł/dzień (płatność przy pierwszej dostawie albo przelewem)
 • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
 • wyłączenia: brak
 • dni dostawy: od poniedziałku do piątku, dowóz w piątek na 3 dni (można też zamówić posiłki od poniedziałku do piątku z przerwą na weekend)

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 48-godz. wyprzedzeniem Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj mailowo kontakt@szczecinskicatering.pl. Podczas rezerwacji należy podać imię, nazwisko, nr telefonu, adres dostawy, preferowany termin dostawy oraz jaką kaloryczność ma zawierać dieta. Do maila należy dołączyć groupon w formacie pdf lub podać kod zabezpieczający. Dojazd na terenie Szczecina w cenie. Dowóz do miejscowości Bartoszewo, Bezrzecze, Dobra, Dołuje, Mierzyn, Pilchowo, Police, Przecław, Przęsocin, Skarbimierzyce, Wołczkowo, Tanowo i Tatynia płatny dodatkowo 3 zł/dzień (płatność przy pierwszej dostawie albo przelewem). Dowóz do miejscowości Stargard, Gryfino, Radziszewo, Gorzów Wielkopolski płatny dodatkowo 4 zł/dzień (płatność przy pierwszej dostawie albo przelewem). Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 1 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Szczeciński Catering

Diety pudełkowe, jakie oferuje firma Szczeciński Catering dostępne są w kliku wersjach kalorycznych. Zainteresowani mogą wybierać pośród diet Balance, Vege (również w wersjach z rybami) lub Bosman, przygotowanych z wysokiej jakości składników. Wszystkie posiłki dostarczane są na terenie Szczecina oraz okolic.