Os. Przy Arce 2A, Kraków

Liposukcja ultradźwiękowa na brzuch, pośladki i uda od 69 zł w salonie Szalone Pilniczki

Wybierz opcję

Wyróżniki

Sposób na redukcję cellulitu, wyszczuplenie i wymodelowanie problematycznych partii ciała bez rekonwalescencji

Komentarze

Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: liposukcja ultradźwiękowa
  • partie ciała: brzuch, pośladki i uda (przód + tył)

Liposukcja ultradźwiękowa jest metodą odchudzania umożliwiającą redukcję tkanki tłuszczowej za pomocą odpowiednio dobranych fal ultradźwiękowych, które wnikają w skórę i powodują drgania w komórkach tłuszczowych. Wytworzone podczas całego procesu ciepło wspomaga również metabolizm, co sprawia, iż organizm zostaje szybciej oczyszczony z toksyn.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 883 006 784. Realizacja możliwa od pon. do pt. w godz. 8-21. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Szalone Pilniczki

W zlokalizowanym w Krakowie salonie można kompleksowo zadbać o urodę. Szalone Pilniczki to nie tylko manicure i pedicure, jak wskazuje nazwa, ale także szereg zabiegów upiększających, takich jak np. przedłużanie rzęs czy też oczyszczające zabiegi na twarz z mikrodermabrazją. Na miejscu można również zdecydować się na wyszczuplającą liposukcję ultradźwiękową.