Brak nowych powiadomień

Synergia Spa

Wyszczuplająca endermologia® LPG na całe ciało: 3 zabiegi za 189,99 zł i więcej w salonie Synergia Spa

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Jeden z najpopularniejszych zabiegów wyszczuplających, który pozwala pozbyć się cellulitu, nadmiernej tkanki tłuszczowej i ujędrnić ciało

W skrócie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: Endermologia® LPG Cellu M6 Integral na całe ciało
  • czas trwania: 45 min

Endermologia LPG Cellu M6 Integral to jeden najpopularniejszych zabiegów wyszczuplających i antycellulitowych. Endermologia pozwala pozbyć się cellulitu, ujędrnić ciało, pozbyć się tkanki tłuszczowej. W salonie dobrane zostaną odpowiednie zabiegi na określone partie ciała jak również na całe ciało.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon można wymienić na voucher prezentowy. Do zabiegu potrzebny jest kombinezon, który można zakupić na miejscu w cenie 100 zł.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 603 355 303.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Synergia Spa

Zlokalizowany w Poznaniu salon urody powstał „z zamiłowania do kosmetyków, świata relaksu, zapachu”. Przekraczając progi Synergia Spa można odczuć, że czas płynie trochę wolniej, a to za sprawą przytulnego wystroju, płynącej z głośników relaksującej muzyki, aromatycznej kawie i czekoladzie, którą częstowani są goście. Dodatkowo doświadczony personel pomaga w doborze odpowiednich zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało, relaksujących masaży i rytuałów spa. Na miejscu organizowane są również wieczory panieńskie, urodziny lub romantyczne randki.

Synergia Spa

Zabieg kosmetyczny, Wyszczuplanie, Odchudzanie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.