zamknij
Multikino

Super White Clinic

Na Murawie 11/2 (wejście od ulicy Gronowej 17), Poznań

Wybielanie zębów akceleratorem halogenowym od 249 zł w Super White Clinic

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wybielanie zębów akceleratorem halogenowym pozwala na rozjaśnienie szkliwa od 5 do 16 odcieni

O tej ofercie

Szczegóły:

  • czas trwania zabiegu: 15 min (proces ten powtarza się 3 razy podczas jednej wizyty)
  • liczba zabiegów, po których efekt jest widoczny: 1
  • liczba zalecanych zabiegów: 1 (zabieg jednak należy powtarzać co 3-4 miesiące)
  • specjalista wykonujący zabieg: higienistka
  • konsultacja w cenie: tak
  • przeciwwskazania: wiek poniżej 16 lat, martwe zęby, alergie na składniki preparatów wybielających, aparat ortodontyczny, próchnica, nadżerki, afty, inne stany zapalne, odsłonięte korzenie lub szyjki zębów, pęknięcia szkliwa, hipoplazja, ciąża i karmienie piersią, niektóre choroby np. nowotwory, cukrzyca, padaczka, choroba Parkinsona

Akcelerator halogenowy wykorzystuje większą długość fali świetlnej niż zwykłe lampy LED. Żel, który jest wykorzystywany podczas zabiegu ma więc szansę wniknąć w szkliwo oraz warstwę znajdującą się poniżej (zębinę). Uzyskany efekt utrzymuje się też dłużej niż w przypadku rozjaśniania ledowego (średnio od roku do dwóch lat).

Zanim specjalista przejdzie do wykonywania zabiegu, musi ocenić rodzaj przebarwień oraz ich zasięg (powierzchnia szkliwa albo przebarwienia wnikające w głąb zęba). W zabiegu wykorzystuje się rozwierak w celu ułatwienia dostępu do łuków zębowych, a także okulary ochronne. Osoba przeprowadzająca zabieg zabezpiecza dziąsła przed kontaktem z preparatem wybielającym. Następnie aplikuje się żel wybielający i naświetla uzębienie lampą przez kilkanaście minut. Tę procedurę powtarza się trzy razy.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 799 228 860. Konsultacja w cenie; w przypadku braku kwalifikacji do zabiegu następuje pełny zwrot kosztów. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Super White Clinic

Osoby, które chcą zadbać o swój uśmiech, mogą skorzystać z oferty Super White Clinic. Poznański gabinet działa na rynku od 2012 roku i jest zlokalizowany na Osiedlu Na Murawie zaledwie 2 km od Mostu Teatralnego. Personel gabinetu stosuje środki, które praktycznie nie zawierają nadtlenku wodoru i są produkowane w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Super White Clinic w swojej codziennej pracy wykorzystuje wyłącznie jednorazowe akcesoria, a zabiegi są wykonywane w sterylnych warunkach z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.