Super Aikido

Al. Niepodległości 27, Warszawa

Aikido: miesięczny karnet na zajęcia (8 wejść) za 79,99 zł i więcej opcji w szkole Super Aikido

Wybierz opcję

Wyróżniki

Dzieci i młodzież ćwicząc Aikido nabierają sprawności, stają się odważne, uczą się koncentracji, samodyscypliny, kontrolowania emocji

O tej ofercie

Wybierz 1 z 2 opcji

Zajęcia z aikido:

  • 79,99 zł za miesięczny karnet (8 wejść na zajęcia)
  • 149,99 zł za 2-miesięczny karnet (16 wejść na zajęcia)

Aikido to rodzaj treningu odpowiedniego zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w każdej grupie wiekowej. Ta sztuka walki pomaga opanować podstawy obrony przy wykorzystaniu siły przeciwnika. W praktyce oznacza to szereg zejść z linii ataku, dźwigni, rzutów czy uderzeń we wrażliwe miejsca ciała.

Zajęcia obejmują także naukę elementów innych sztuk walki czy też walk z drewnianym mieczem, kijem i nożem. Ćwiczenia aikido to nie tylko nauka samoobrony, bowiem uczestnicy pracują nad koncentracją, relaksem psychofizycznym czy też kondycją swojego ciała.

Więcej informacji dotyczących treningu znaleźć można tutaj.

Warunki

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany, przekazując kod zabezpieczający. Oferta skierowana tylko dla nowych klientów.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 501 669 669.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Super Aikido

Założona przez Marcina Velinov szkoła sztuk walki i samoobrony jest jedną z pierwszych szkół aikido stylu Mistrza Hirokazu Kobayashi O'Sensei w Warszawie, będącego ostatnim uczniem twórcy tej dyscypliny. Akademia posiada dwie placówki: w Warszawie i w Lublinie. Oprócz standardowych zajęć organizowane są też obozy (letnie i zimowe), zarówno dla adeptów szkoły, jak i całych rodzin. Jest to jedna z pierwszych szkół Aikido, która prowadzi także Akademię Rozwoju Osobistego dla dzieci oraz seminaria z japońskich negocjacji dla wszystkich uczestników. Jedną z ciekawostek szkoły Aikido jest fakt, że Marcin Velinov Sensei 6 DAN pracował jako dubler Stevena Seagala Shihan 7 DAN.