Sunlight Clinic

Bolkowska 2A, Warszawa

Do 70% zniżki na: Zabieg z wykorzystaniem światłoterapii LED w firmie Sunlight Clinic

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wspaniały zabieg nawilżająco-regenerujący skórę szczególnie w okresie letnim

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

1 x zabieg z wykorzystaniem światłoterapii LED ''The glow OF Black Pearl''

2 x zabieg z wykorzystaniem światłoterapii LED ''The glow OF Black Pearl''

3 x zabieg z wykorzystaniem światłoterapii LED ''The glow OF Black Pearl''

Terapia światłem LED spowalnia procesy starzenia skóry (fotoodmładzanie) poprzez odpowiednią długość fali światła, która pobudza mechanizmy regeneracji komórek ciała i wzmaga metabolizm komórkowy, zmniejszają ilość szkodliwych wolnych rodników. Niszczone są bakterie wywołujące zmiany trądzikowe, zmniejszają się przebarwienia, stymulowane są procesy odnowy skóry. Przy zastosowaniu profesjonalnych kosmetyków bogatych w składniki aktywne o wysokim skoncentrowaniu, przywrócimy Twojej skórze balans. Wspaniały zabieg nawilżająco-regenerujący skórę szczególnie w okresie letnim, którego efekty widzisz zaraz po zabiegu.

Etapy zabiegu:

  1. Peeling kawitacyjny
  2. Diagnoza skóry za pomocą profesionalnego urządzenia z kamerą
  3. Maska kolagenowa z wyciągiem z czarnej perły schłodzona do temperatury 4 stopnii Celciusza
  4. Sonoforeza z wykorzystaniem ampułki z czarnej perły
  5. Terapia światłem niebieski LED
  6. Krem na twarz i pod oczy

Warunki

Zabieg nie jest wykonywany w przypadku ran otwartych lub zakaźnych chorób skóry. Oferta ważna tylko dla wybranych partii ciała: twarz. Zmiana rezerwacji możliwa z 72-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 570 096 949. Przed realizacją oferty należy poinformować instruktora/specjalistę o wszelkich schorzeniach. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1.

Sunlight Clinic

Bogata oferta zabiegów kosmetycznych i relaksujących czeka na klientów tego warszawskiego salonu. W Sunlight Clinic zdecydować się można na jeden z wielu pakietów spa, liposukcję ultradźwiękową, masaż Kobido, masaż gorącymi kamieniami i więcej. Wszystko to, przy wykorzystaniu wysokiej jakości urządzeń oraz kosmetyków.