Studio Urody Poniecka 9

Poniecka 9, Poznań

Do 43% zniżki na Salon - Strzyżenie - Kobiety w Ewelina Salon Fryzjerski

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja, by podkreślić oprawę oczu i zadbać o wygląd fryzury dzięki modnemu strzyżeniu lub odżywieniu koloru

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • jakiej długości włosów dotyczy oferta: każdej długości

  • koloryzacja obejmuje do 2 kolorów

  • czas trwania:

    • strzyżenie + modelowanie włosów: ok. 1 godz.
    • koloryzacja + modelowanie włosów: ok. 2,5 godz.
    • henna: ok. 30 min

Strzyżenie i modelowanie włosów najlepiej jest przeprowadzać co 1,5 miesiąca, ponieważ regularne podcinanie włosów wzmacnia ich kondycję i pomaga w utrzymaniu zdrowo wyglądającej fryzury, co wpływa na łatwość i podatność ich układania. Dodatkowo dzięki masażowi skóry głowy można się zrelaksować.

Warunki

Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 793 770 201. Godziny otwarcia: pon.-sob. 11:00-20:00. Możliwość wymiany grouponu na voucher prezentowy. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 2. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach.

Ewelina Salon Fryzjerski

Chcąc zatroszczyć się o wygląd i kondycję włosów warto odwiedzić profesjonalny salon fryzjerski. W tym celu można udać się do zlokalizowanego w Poznaniu Studia Urody Poniecka 9, w którym doświadczeni styliści z pasją podchodzą do codziennej pracy, stale doskonalą swe umiejętności i śledzą najnowsze trendy. Na miejscu, w przytulnym salonie, można zdecydować się na modne cięcie, koloryzację i modelowanie, a dodatkowo – podkreślić oprawę oczu decydując się na hennę brwi.